Wojna o prąd online

Wojna o prąd zalukaj przedstawia historię dwóch największych wynalazców elektryczności, którzy do tej pory żyli na naszej planecie. Thomas Edison oraz Nicola Tesla to postacie, których nie trzeba nikomu przedstawiać. To właśnie o tych postaciach będzie ten film. Do tej pory wobec tych postaci urosło sporo legend i mitów. Ten film postara się przedstawić realne fakty oraz wytłumaczyć historie obu postaci w sposób jak najbardziej zrozumiały dla każdego widza. Serdecznie polecam ten film każdemu.

Wojna o prąd zalukaj to film przedstawiający historię wielkich naukowców oraz problemy jakie musieli przezwyciężyć by dotrzeć do swojego upragnionego celu. Często walka o sukces potrafi być naprawdę spektakularna i podobnie było w tym przypadku. W produkcji wystąpili znani aktorzy tacy jak brytyjscy Benedict Cumberbatch oraz Nicholas Hoult, a za reżyserie odpowiada znany przedstawiciel amerykańskiej szkoły filmowej – Alfonso Gomez-Rejon. Jednym słowem, jest na pewno co oglądać!

Zapraszamy również na przeczytanie recenzji filmu Polityka zalukaj, czyli najnowszej produkcji Patryka Vegi.

Wojna o prąd cały film

Wojna o prąd cały film jest już w kinach na całym świecie. Wszyscy ludzie słyszeli chyba o słynnym pojedynku Thomasa Edisona z Nicolasem Teslą. Kto tak naprawdę wynalazł prąd? Na to pytanie postara się odpowiedzieć najnowszy film z gwiazdorską obsadą. Już wcześniej były plany by stworzyć produkcje o takich postaciach i teraz w końcu się to udało. Zapraszamy na seans bo na pewno nie pożałujecie.

Dodaj komentarz