jak oglądać filmy online

Ukryta gra cały film

Ukryta Gra zalukaj to film o wybitnym matematyku, który jest zmuszony do rozegrania szachowego pojedynku z Rosyjskim mistrzem. Akcja filmu dzieje się w latach 60 ubiegłego wieku w czasie Kryzysu Kubańskiego. Sowieci organizują w Warszawie pokazowy turniej szachowy, w którym ich przedstawiciel ma zagrać przeciwko Amerykańskiemu. Niestety tak się składa, że Amerykanie nie mają nikogo chętnego do takiej rozrywki więc postanawiają porwać wybitnego matematyka Mansky’ego by ich reprezentował, a przy okazji zebrał tajne informacje od szpiegów mieszkających w Poslce. Wkrótce rozpoczyna się bardzo niebezpieczna rozgrywka, gdzie jeden błąd może oznaczać stratę życia i wybuch światowego konfliktu.

jak oglądać filmy online

Ukryta Gra zalukaj to thriller polskiej produkcji, jednak warto nadmienić, że zobaczymy tutaj głównie zagranicznych aktorów. Jest to naprawdę rzadko spotykana rzecz w tego typu produkcjach. Jednak na szczęście nie zabraknie też polskich przedstawicieli. Na ekranie będziemy mieli okazje zobaczyć na przykład Roberta Więckiewicza oraz Wojciecha Mecwaldowskiego. W główną rolę wcieli się Amerykanin Bill Pullman, który ma ogromne doświadczenie aktorskie.

Ukryta gra zalukaj

Ukryta gra cały film ma bardzo interesującą fabułę. Akcja produkcji rozgrywa się w latach sześćdziesiątych poprzedniego stulecia. Właśnie trwa Kryzys Kubański, czyli jedno z wydarzeń podczas których naprawdę mało brakowało by wybuchła Trzecia Wojna Światowa. Amerykanie chcą nałożyć na Kubę blokadę, jednak aby to zrobić potrzebują dokładnych informacji od swoich szpiegów znajdujących się w Warszawie. To właśnie jest zadanie głównego bohatera. Musi przechwycić te informacje, a następnie przekazać je swoim przełożonych. Niestety nie jest to takie proste ponieważ agenci kontrwywiadu nie odstępują go nawet na krok.

Jeżeli nie widzieliście jeszcze filmu Joker zalukaj to serdecznie polecamy.

Osobiście myślę, że Ukryta gra cały film to będzie jedna z lepszych polskich produkcji w tym roku. Dawno nie oglądaliśmy dobrego polskiego thrillera dziejącego się w trakcie zimnej wojny. Teraz mamy okazję obejrzeć taki seans. Według mnie to dobry film. Szczególnie polecam widzom, którzy lubią oglądać filmy z dreszczykiem emocji.

Spis treści

Dodaj komentarz