Toy Story 4 online

Kolejna część bajki, która pokochały miliony powraca. Toy Story 4 zalukaj jest już online. Cały seans obejrzysz w kinach w doskonałej jakości HD.

Aż dziewięć lat czekaliśmy na następne przygody Kowboja Chudego i jego ekipy. To był długi czas, jednak cierpliwość popłaca bo właśnie dostajemy już czwartą część tej animacji. Toy Story 4 zalukaj został wyreżyserowany przez Lee Unkricha, który odpowiada również za poprzednie części tej serii.  Twórca jest uważany za jednego z najlepszych twórców bajek w całej historii kinematografii. Nie ma się co temu dziwić, ponieważ cała saga Toy Story podbiła serca fanów na całym świecie.

W Toy Story 4 cały film zobaczymy oczywiście bohaterów znanych z poprzednich filmów. Nie może zabraknąć kowboja Chudego, silnego Buzza Astrala oraz Jessiego. Tym razem wybiorą się na równie niebezpieczną misje jak za swoich najlepszych lat. Tym razem będą musieli odnaleźć świnkę pastereczkę Bo Peep, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Nie będzie to łatwe zadanie, jednak zabiorą się za nie najlepsi specjaliści. A przy tym zobaczymy komiczne i ciekawe momenty.

Lubicie kino akcji? W takim razie koniecznie musicie przeczytać recenzję Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw Cały Film Zalukaj

Toy Story 4 cały film

Jeżeli chodzi o aktorów, którzy podłożą głos to nie zobaczymy żadnych zmian. Ponownie w główne role wcieli się Tom Hanks oraz Michael Keaton. Niezapomniany duet aktorski sprawi, że znowu poczujemy się o kilkanaście lat młodsi. Poprzednia część filmu zarobiła ponad miliard dolarów na samej sprzedaży biletów w kinach. Będzie trudno pobić ten wynik, jednak uważam, że może się to udać. Głównie ze względu na to, że ta produkcja jest naprawdę wartościowa.

Toy Story 4 cały film jest bardzo ciekawą pozycją. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że jest to film animowany i może nie przypaść do gustu dorosłym. Z drugiej strony to właśnie oni wychowali się na pierwszych filmach tej sagi. Jednym słowem, polecam ten film każdemu.

Dodaj komentarz