The French Dispatch online

The French Dispatch zalukaj to film przedstawiający życie mieszkańców pewnego francuskiego fikcyjnego miasteczka w poprzednim wieku. W owym mieście dzieją się naprawdę ciekawe i abstrakcyjne rzeczy. Wszystkie te historie spisuje pewna gazeta, której redakcja pojawi się również na ekranie. Film jest naprawdę bardzo złożony. Zobaczymy tutaj wielu głównych bohaterów, a film składa się z ich krótkich historii, które w odpowiednim czasie przetną się ze sobą.

The French Dispatch zalukaj to naprawdę genialny film o wysokiej wartości artystycznej. Nic więc dziwnego, że zobaczymy tutaj wielu znanych aktorów. Obsada jest złożona z naprawdę genialnych artystów. Szczerze mówiąc, jest to chyba najbardziej bogaty w nazwiska aktorów projekt jaki widziałem w swoim życiu. Główne rolę zagrają takie gwiazdy jak: Timothée Chalamet, Léa Seydoux, Benicio del Toro, Tilda Swinton, Bill Murray oraz Frances McDormand. Natomiast w rolach pobocznych zobaczymy równie znane osoby. Będą to: Jeffrey Wright, Adrien Brody, Owen Wilson, Saoirse Ronan, Willem Dafoe i wiele innych. Jak widzimy role są naprawdę bardzo dobrze obsadzone.

The French Dispatch cały film

The French Dispatch cały film został stworzony przez Wes’a Andersona, czyli znanego na całym świecie twórcę filmowego. Reżyser słynie z bardzo artystycznych filmów, w których możemy zauważyć wiele momentów możliwych do szerokiej interpretacji. Jego największym dziełem w karierze jest Grand Budapest Hotel, który otrzymał aż cztery statuetki Oscarowe. Jest to naprawdę świetny wynik. Kto wie, być może The French Dispatch pobije ten wynik osiągając jeszcze lepszy rezultat.

Wonder Woman 1984 zalukaj to film, na który czekają wszyscy fani komiksów na całym świecie.

The French Dispatch cały film posiada również bardzo przystępną ścieżkę dźwiękową. Próbkę tego mogliśmy oglądać w zwiastunie. Co prawda, wiadomo, że nie każdemu przypadną do gustu takie piosenki, jednak mi osobiście bardzo spodobały. Klimatem idealnie wpasowują się w czas akcji filmu, czyli dwudziesty wiek.

Dodaj komentarz