Psy 3 w imię zasad online

Psy 3 W imię zasad zalukaj to trzecia część kultowego filmu. Franz Mauer wychodzi na wolność po długiej odsiadce. Jak odnajdzie się w nowej Polsce? Dla kogoś kto siedział 25 lat w więzieniu na pewno nie będzie to proste. Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z tak ekscentryczną osobą jak główny bohater, który dosłownie nie musi szukać kłopotów. Bowiem, to one zawsze znajdują jego.

Psy 3 zalukaj to film genialnego reżysera. Władysław Pasikowski jest jednym z najlepszych artystów jeżeli chodzi o tworzenie filmów na krajowym podwórku. Stworzył on dwie poprzednie części tego filmu, jednak należy pamiętać, że premiera poprzedniego była aż 26 lat temu. Pytanie czy warto było odgrzewać tak kultowy i dobrze oceniany film? Dowiemy się niedługo, aczkolwiek wiele jest argumentów za jak i przeciw.

Odgrzewanie starych filmów zawsze budzi kontrowersje. Przykładowo na początku roku mieliśmy okazję oglądać trzecią część Kogla Mogla, który początkowo miał negatywne recenzje, jednak nie przeszkodziło mu to w zebraniu dużej ilości widzów. Jak widać sentymentalne produkcje nadal mają swoje miejsce w sercach Polaków. Czy podobnie będzie z tym filmem? Mam nadzieje, że popularność produkcji będzie szła w ramię z jakością jaką otrzymamy. Wtedy będę szczerze zadowolony i mam nadzieje, że inni widzowie również.

Psy 3 w imię zasad cały film

Psy 3 w imię zasad cały film oznacza również powrót dobrze nam znanych aktorów. W roli głównej ponownie zobaczymy Bogusława Lindę. Natomiast w drugoplanową rolę Podporucznika „Nowego” jeszcze raz wcieli się Cezary Pazura. Dwa poprzednie filmy zamknęły dużo wątków i zdawało się, że nie ujrzymy kontynuacji. W końcu w ostatniej scenie drugiej części widzimy Franza, który jest już w Australii. Mam nadzieje, że twórcy znajdą dobre wytłumaczenie tej drobnej zmiany.

Lubisz komedie? W takim razie koniecznie sprawdź nasz artykuł o filmie Zombieland 2 kulki w łeb zalukaj

Psy 3 cały film to nie tylko świetne sceny, ale też kultowe dialogi. Chyba wszyscy widzowie z radością wspominają te niesamowite rozmowy jakie odbyły się w tym filmie. Niektóre fragmenty na całe lata zagościły w rozmowach Polaków, a nawet teraz można usłyszeć jak co raz więcej nastolatków używa słów z poprzednich części. Miejmy nadzieje, że i owa trzecia część okaże się pełna świetnych tekstów, które zapamiętamy na długie lata.

Dodaj komentarz