jak oglądać filmy online

Polowanie 2020 cały film

Polowanie 2020 zalukaj to dramat produkcji duńsko-szwedzkiej, wyreżyserowany przez Thomasa Vinterberga. Główna rola Madsa Mikkelsena nagrodzona Złotą Palmą w Cannes. Nominowany do Oskara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

jak oglądać filmy online

Film pokazuje historię Lukasa (Mads Mikkelsen), opiekuna przedszkolnego w małej skandynawskiej miejscowości. Życie płynie tam wolno i spokojnie, a główny bohater spędza beztrosko czas z przyjaciółmi. W jednej chwili wszystko ulega zmianie. Córka najlepszego przyjaciela Lukasa oskarża go o molestowanie seksualne. Na głównego bohatera pada cień osądów i wątpliwości ze strony społeczeństwa. Ludzie odwracają się od Lukasa i nawet najbliźsi zaczynają wątpić w jego niewinność. Dysproporcja w wylanej nienawiści do potwierdzonych dowodów jest aż nadto widoczna. Obrona niewinności dziecka zaczyna przeradzać się w chęć do samosądu i okrucieństwa wobec Lukasa.

King’s Man Pierwsza misja zalukaj to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

Film pokazuje że społeczeństwo duńskie, przez nas uważane za postępowe i tolerancyjne, również zmaga się ze swoimi demonami. Narodowego charakteru dodaje jedyna osoba która jest po stronie bohatera od początku, to imigrantka z Polski.

Dodaj komentarz