Polityka Zalukaj


Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do linków.

Zaloguj się Załóż konto

Polityka zalukaj to najnowszy film znanego reżysera Patryka Vegi, który pokazuje jak naprawdę wygląda polityczne życie w naszym państwie. Wydarzenia przedstawione w filmie są oparte na prawdziwych wydarzeniach z życia politycznego, a kulisy największych afer na pewno interesują wielu ludzi w naszym kraju. Patryk Vega do bólu pokazuje prawdziwość relacji pomiędzy politykami i wbija w szpilkę w największe gwiazdy politycznego świata.

Polityka zalukaj od początku budził wiele kontrowersji. Wielu ludzi nie chciało dopuścić by ten obraz w ogóle powstał i chciało blokować tę niewygodną produkcje. Wysoko postawieni politycy sądzili, że film obnaży ich sekrety oraz ujawni afery z nimi związane. Z tego właśnie powodu film postanowiono nakręcić w Japonii. Wybór miejsca na pewno nie był przypadkowo, ponieważ w tym kraju z łatwością i bez kontrowersji można było rozpocząć pracę przy filmie.

Filmy Patryka Vegi są bardzo popularne w Polsce, dlatego bardzo dużo aktorów chce współpracować z tym reżyserem. W filmie wystąpili między innymi Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski oraz Maciej Stuhr i Daniel Olbrychski. Jak widzimy obsada jest naprawdę bogato obsadzona, co dodatkowo powinno sprawić, że więcej ludzi będzie chciało zobaczyć tę produkcje.

Polityka Cały Film

Polityka cały film jest bez wątpienia kontrowersyjny. Patryk Vega jako jeden z pierwszych reżyserów postanowił wprowadzić życie polityczne w Polsce na duże ekrany. Do tej pory tworzone były tylko dokumenty, które nie przebijały się do mainstreamu. Teraz jest jednak inaczej. Film ten już biję rekordy popularności w kinach i na pewno będzie jednym z głośniejszych filmów w tym roku w Polsce.

Podsumowując, polityka cały film to obraz, który każdy powinien indywidualnie obejrzeć i ocenić. Wokół produkcji pojawiło się wiele krytycznych głosów i moim skromnym zdaniem niektóre z nich są słuszne. Wszystkie dotychczasowe filmy tego reżysera były kontrowersyjne. Natomiast myślę, że ten film jest najbardziej kontrowersyjnym dziełem Patryka Vegi. Echa wokół tego dzieła na pewno szybko nie zamilkną co sprawi, że o tej produkcji będziemy mówić przez wiele następnych lat.

Spis treści

Dodaj komentarz