Pokemon Detektyw Pikachu Zalukaj

Pokemon Detektyw Pikachu cały film

Zalukaj
Wysoka Jakość – 1080p
Pokemon Detektyw Pikachu zalukaj

Chyba wszyscy czytelnicy pamiętają najlepszą bajkę naszego dzieciństwa. Mam dla was super informację. Ukochane potworki powracają i to na wielkim ekranie. Pokemon Detektyw Pikachu zalukaj obejrzycie w kinach. I to dodatkowo w najlepszej jakości ultra HD. Tym razem będzie to coś naprawdę nowego i nowoczesnego ponieważ dostaniemy film w prawdziwym świecie i z realnymi aktorami. Dotychczas seria pokemon była tylko animacją, a teraz czas na zmianę.

Za stworzenie Pokemon Detektyw Pikachu zalukaj odpowiada Rob Letterman, twórca filmów takich jak Rybki z ferajny czy Podróże Guliwera. Produkcja była kręcona w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii, z której to właśnie wywodzą się legendarne pokemony. Scenariusz napisał Alex Hirsch oraz Nicole Perlman, którzy pracowali przy takich hitach jak Strażnicy Galaktyki. Myślę, że możemy być zadowoleni z takiego doboru twórców i liczyć na to, że dostaniemy ciekawe i familijne widowisko.

Pokemony doczekały się wielu ekranizacji. Stworzono bardzo wiele filmów i seriali o tej tematyce. Uniwersum zostało wymyślone przez Japończyka Satoshi Taijiriego , który dodatkowo jest projektantem gier firmy Nintendo. Bajka bardzo szybko zdobyła popularność i uznanie fanów na całym świecie. Sam jako dziecko uwielbiałem godzinami oglądać pokemony i dodatkowo zbierałem również karty czy też żetony z chipsów.

Pokemon: Detektyw Pikachu cały film

Pokemon Detektyw Pikachu cały film jest pełen popularnych aktorów. W produkcji zobaczymy takie persony jak Ryan Reynolds i Rita Ora. Myślę, że jest to gwarancja udanego seansu. Reynolds, który wystąpił w między innymi głośnym Deadpoolu, doskonale umie wcielać się w rolę. Mam nadzieje, że podobnie będzie to w tym przypadku.

Uwielbiacie westerny? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to koniecznie musicie przeczytać artykuł o Bracia Sisters Cały Film Zalukaj

Pokemon Detektyw Pikachu cały film opowiada historię nastolatka Tima Goodmana, który w młodości chciał być trenerem pokemonów. Z biegiem czasu porzucił jednak te marzenia. Wszystko jednak zmieniło się, gdy ojciec chłopca zaginał. Nastolatek postanawia go odnaleźć, a towarzyszyć mu będzie nie kto inny, tylko Pikachu, który jest detektywem.

Oceniam tę animację bardzo dobrze. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę, że jest to film kierowany głównie do młodszych widzów, jednak uważam, że i starsze pokolenie, które wychowało się na pokemonach, znajdzie tutaj coś dla siebie. Jednym słowem, polecam te produkcje i uważam, że miło spędzicie przy niej swój czas.

Dodaj komentarz