login

sign up

*This field is required

*A valid email address is required

*This field is required

*Your password and comfirmation password doesn't match

Podły, okrutny, zły Cały Film Zalukaj

Podły, okrutny, zły Cały Film Zalukaj


Podły, okrutny, zły zalukaj opowiada historię seryjnego mordercy Teda Bundy’ego. Przestępca był jednym z najpopularniejszych kryminalistów w całej historii Stanów Zjednoczonych. Jest to to bardzo duży wyczyn, ponieważ w historii tego państwa było wielu przestępców. Ted Bundy zasłynął z niesłychanej brutalności wobec swoich ofiar. Przez wiele lat sprytnie igrał z tamtejszym wymiarem sprawiedliwości. Jednak nigdy nie przestał mordować.

Joe Belinger jest reżyserem tego filmu. Twórca w tym roku stworzył również dokument o tej samej historii, który można znaleźć na Netfliskie. Tytuł to Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego. Ja go już oglądałem i bardzo dobrze go wspominam. Jest jednym z najlepszych dokumentów jakie miałem okazję oglądać w swoim życiu.

Podły, okrutny, zły Cda

Ted Bundy był ponad przeciętnie inteligentnym człowiekiem. Studiował prawo na amerykańskim uniwersytecie. Następnie pracował przy kampaniach politycznych dla republikańskich kongresmenów. Był bardzo charyzmatycznym i sprytnym człowiekiem. Podły, okrutny, zły cda pokaże jego historie. Jednak wieczorami zmieniał się w prawdziwą bestie. Mężczyzna zamordował wiele kobiet, a następnie zakopywał je w znajomym lesie. Jednak wielu ofiar do dzisiaj nie odnaleziono.

Podły, okrutny, zły cda

Wiele lat wymykał się policji i detektywom. Nawet uciekł parę razy z więzienia. Ted Bundy doskonale zmieniał wygląd. Miał bardzo przyzwoity wygląd twarzy i nikt nie podejrzewał go o popełnienie tych zbrodni. Robił tak dobre wrażenie na ludziach, że wiele osób uważało, że jest niewinny. Za pomocą bujnej czupryny i zarostu bardzo dobrze maskował się w otoczeniu ludzi. Istnieje wiele zdjęć, które potwierdzają te tezę. Widać na nich jak zmieniał się Teodor.

Lubisz filmy survivalowe? Koniecznie sprawdź Arktyka Cały Film Zalukaj

Podły, okrutny, zły Cały Film

Zac Efron podjął się trudnego zadania. Mianowicie chodzi o zagranie głównej roli w tym filmie. Jednak warto stwierdzić, że spisał się znakomicie. Doskonale wcielił się w rolę seryjnego mordercy jakim był Ted Bundy. Podły, okrutny, zły zalukaj świetnie pokazuje całą historię, którą przecież żyła cała Ameryka w drugiej połowie XX wieku.

Podły, okrutny, zły zalukaj

Jednak skupmy się tutaj na Podły, okrutny, zły cda. Jest to zdecydowanie warty obejrzenia film. Gatunek to thriller, jednak opowiada prawdziwą historię. Bardzo dobrze mi się oglądało ten seans. Dodatkowo produkcja od początku do końca trzyma w napięciu każdego widza. Nawet jak znacie zakończenie tej historii, to i tak warto obejrzeć ten film.