Pętla online

Pętla zalukaj opowiada o policjancie Danielu, który wpada na genialny pomysł założenia domu publicznego w celu zbierania kompromitujących materiałów. Jest to niezwykle ryzykowny plan, jednak przy nietuzinkowych umiejętnościach i twardym charakterze Daniela może się on opłacić. Główny bohater dodatkowo ma powiązania z zagraniczną mafią, dzięki czemu zdobywa informację, które szybko pozwalają mu awansować w pracowniczej hierarchii. Mając silną pozycję w pracy postanawia on stworzyć jedyny w swoim rodzaju dom publiczny dla ekskluzywnych gości, którzy będą mogli liczyć na spełnienie swoich fantazji. Jednak Daniel ma w tym swój cel. Pragnie zbierać kompromitujące materiały na swoich gości, a następnie ich szantażować, by krok po kroku budować swoje imperium.

Pętla zalukaj bez wątpienia jest filmem, na który czekało wielu widzów w naszym kraju. Warto powiedzieć, ze film miał swoją premierę w trakcie pandemii koronawirusa, jednak nie przeszkodziło to ludziom wybrać się do kina. Pętla cały film osiągnął rekordowe wyniki jeżeli chodzi o popularność tego filmu w polskich kinach. Jest to naprawdę duże zaskoczenie, ponieważ chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

Pętla cały film

Pętla cały film to również niesamowite kino akcji. W produkcji zobaczymy wiele spektakularnych scen, które przypadną do gustu fanom tego typu kina. Oprócz tego na ekranie zobaczymy również znanych aktorów takich jak Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke oraz Piotr Stramowski.

Diuna zalukaj to jedna z najbardziej oczekiwanych ekranizacji książek w tej dekadzie.

Patryk Vega jest jednym z najbardziej popularnych reżyserów w naszym kraju. To z jego ręki wyszły takie dzieła jak Bad Boy czy właśnie Pętla. W dodatku jest bardzo kontrowersyjnym twórcą. Praktycznie o jego każdym filmie mówi się z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego tak wielu znanych polskich aktorów chętnie współpracuję z tym reżyserem. Dodatkowo popularność filmu świetnie przekłada się na sprzedaż kinowych biletów, bo od wielu lat filmy Vegi wiodą prym w tej kategorii.

Spis treści

Dodaj komentarz