Nie czas umierać online

Nie czas umierać zalukaj to kolejny film z serii o Jamesie Bondzie, którego ponownie zagra Daniel Craig. W rolę głównego antagonisty wciela się Rami Malek. Inne role to Ralph Fiennes jako M (dyrektor MI6) Rory Kinnear jako Tanner, godny zaufania przyjaciel Bonda, Ben Whishaw jako Q (przewodniczący działu MI6 ds. Badań i rozwoju), Naomie Harris jako Moneypenny i Jeffrey Wright jako agent CIA Felix Leiter. Do obsady dołączyli Ana De Armas, Billy Magnussen, Dali Benssalah i David Dencik.

Nie czas umierać zalukaj został nakręcony na Jamajce, w Paryżu, we Włoszech i Norwegii na Karaibach. Jest to także jeden z najdroższych filmów o Bondzie. Produkcja ma budżet w wysokości 250 milionów dolarów – to o 5 milionów więcej, niż Spectre. Billie Eilish, która wygrała w tym roku sześć nagród Grammy, napisała i nagrała piosenkę przewodnią do filmu. Niedawno doniesiono, że obsada filmu nie weźmie udziału w chińskiej premierze z powodu wybuchu koronawirusa.

Nie czas umierać cały film

Nie czas umierać cały film przedstawia nam Jamesa Bonda, który przechodzi na emeryturę i odpoczywa na Jamajce, planując skończyć swoją karierę najlepszego szpiega. Okazuje sie jednak, że nie jes to takie proste. Do Bonda zwraca się jego dawny przyjaciel, agent CIA – Felix Laiter. Prosi go o pomoc w uratowaniu pewnego bardzo ważnego naukowca. Szybko okazuje sie, że sytuacja jest bardziej skomplikowana, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, a Bond wraz z Felixem trafiają na trop bardzo niebezpiecznego człowieka.

365 dni zalukaj to film, który bije wszelkie rekordy popularności w polskich kinach. Jest to historia niezwykłej miłości dwojga ludzi.

Nie czas umierać cały film nie obędzie się bez powrotu do Londynu – wówczas nie byłby to film z Bondem. Jamajka jest punktem wyjścia, ale wydaje się, że tajny agent 007 musi wrócić do swoich korzeni. Z informacji zza kulis wynika, że głównym miejscem akcji „Nie czas umierać” jest Londyn. Prawdopodobnie pojawi się również Aston Martin V8, widywany już w poprzednich częściach o agencie 007.

Dodaj komentarz