Najbardziej oczekiwane filmy 2022 roku – Część 1

Witajcie w naszym corocznym zestawieniu, w którym publikujemy najbardziej oczekiwane filmy każdego roku – tym razem pora na te z 2022. Co ciekawe, mamy tak dużo kinowych propozycji, dlatego postanowiliśmy podzielić ten artykuł na 2 części. Druga ukaże się niebawem.

2022 rok jest bardzo obfity w kinowe produkcje. Pandemia Covid-19 nieco zwolniła oraz co raz bardziej nauczyliśmy się z nią żyć. Z tego względu co raz więcej osób zaczęło częściej odwiedzać kinowe sale. Był to jasny znak dla producentów – Pora wrócić do dawnego harmonogramu produkowania filmów i seriali. Dzięki temu już w tym roku możemy cieszyć się naprawdę ciekawymi pozycjami. W naszej liście zebraliśmy najciekawsze propozycje filmowe. Tak jak już wspomnieliśmy – zestawienie jest podzielone na 2 części. W pierwszej znajdziecie filmy z pierwszej połowy roku. Z kolei drugi artykuł zajmie się drugą połową roku (od lata do końca roku).

Tworząc naszą listę chcieliśmy, aby była ona przystępna dla każdego czytelnika. Dlatego znajdziecie tutaj zarówno ambitne filmy jak i typowe blockbustery, bo w końcu każdy dobry film jest warty polecenia – niezależnie od jego gatunku. Przy każdym wymienionym filmie zaznaczyliśmy datę premiery oraz reżysera, tak by cała lista była bardziej czytelna i dostarczała wam wiele przydatnych informacji. Nie ma co przedłużać – Przed wami najbardziej oczekiwane filmy 2022 roku – część 1:

Według nas to są jedne z najciekawszych filmów, których premiera odbędzie się w pierwszej połowie 2022 roku. Część druga, która wskaże ciekawe premiery w drugiej połowie roku, pojawi się na naszym portalu już niebawem.

Dawid Kowalczyk

Dawid Kowalczyk

Zapalony kinoman od najmłodszych lat. Zawsze na bieżąco z najnowszymi premierami filmowymi i serialowymi, z niecierpliwością wyczekuje każdego nowego sezonu swojego ulubionego serialu. Jego specjalnością są także tematy związane z nowymi technologiami, zwłaszcza tymi związanymi z kinem i telewizją.

Chętnie poznamy Twoje zdanie. Napisz nam komentarz.

Dodaj Odpowiedź

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo