Mulan online

Mulan zalukaj to opowieść o dziewczynie, która nie jest typową Disneyowską księżniczką. Jesteście gotowi na tę niesamowitą opowieść? Piosenki i postacie pierwszoplanowe na długo zapadają w pamięć i są wspaniałe, a sama Mulan jest jedyna w swoim rodzaju w kanonie Disneya. W filmie pojawia się wiele elementów chińskiej kultury, takich jak szacunek dla przodków, smoki i znaczenie honoru. Twórcy filmu badali nie tylko legendę Mulan, ale także chińską sztukę, architekturę, historię i kulturę. Istnieje również specjalny materiał dla dzieci, który wyjaśnia wiele odniesień kulturowych filmu, a także zawiera usunięte sceny i piosenki.

Mulan zalukaj wyznacza nowy kierunek dla studia animacji Disneya, łącząc znane nam elementy – takie, jak odważna bohaterka – z wątkami, które wydają się być bardziej poważne i dorosłe. Jest to film, który zaspokoi oczekiwania nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Historia tym razem nie jest powtórką znanego klasyka dla zachodnich dzieci, ale oparta na chińskiej ludowej opowieści o nastolatce, która przebiera się za chłopca, by walczyć z groźnym najeźdźcą – Hunami.

Mulan cały film

Mulan cały film posiada wciągającą i złożoną fabułę. Kiedy najeźdźcy i ich bezlitosny przywódca Shan-Yu atakują Mur Chiński, Cesarz wzywa wszystkich ludzi zdolnych do obrony królestwa. Ojciec Mulan jest stary i słaby, ale zgłasza się na ochotnika. Aby uratować mu życie, Mulan kradnie rodzinny miecz i potajemnie idzie walczyć na jego miejsce. To opowieść, która przyciągnie do ekranów fanów dobrego kina w każdym wieku, od dorosłych po dzieci.

Lubisz polskie filmy sensacyjne? Zobacz nasz tekst o bad boy zalukaj – który okazał się wielkim hitem w naszym kraju.

Mulan cały film może poszczycić się doskonałą obsadą filmową. Reżyserią zajęła się genialna Niko Caro, a główne role odgrywają doskonali azjatyccy aktorzy. Jednym z nich jest znany z Ip-Mana Donnie Yen, który tutaj również pokazał swój doskonały kunszt aktorski. Nie zabrakło tu również Jet Li, który tym razem odgrywa rolę Cesarza. Rolę Mulan odegrała piękna Yufei Liu, która sprawdziła się w tej roli doskonale. To prawdziwa śmietanka aktorów pochodzących z Dalekiego Wschodu.

Spis treści

Dodaj komentarz