login

sign up

*This field is required

*A valid email address is required

*This field is required

*Your password and comfirmation password doesn't match

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 Cały Film Zalukaj

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 Cały Film Zalukaj


Kultowa komedia, na którą wszyscy czekali powraca! Miszmasz, czyli kogel mogel 3 zalukaj do obejrzenia na naszym portalu. Po co korzystać ze stron typu cda lub chodzić do kina skoro można obejrzeć ten film online na naszej stronie internetowej. Film jest w jakości HD, obraz się nie zacina więc można spokojnie oglądać nawet na komputerze, telefonie i telewizorze.

Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 cda

Miszmasz, czyli kogel mogel 3 cda to trzecia część kultowej polskiej komedii, którą znają wszyscy Polacy na całym świecie. W tym filmie zobaczymy bohaterów kojarzonych z wcześniejszych filmów. Warto jednak zauważyć, że od premiery poprzedniej produkcji minęło równo 30 lat, także wielu aktorów będzie już nieco podstarzałych.

misz masz, czyli kogel mogel 3 zalukaj caly film

Główną bohaterką w superprodukcji Miszmasz, czyli kogel mogel 3 zalukaj jest znana dobrze z poprzednich części Kasia (w tej roli Grażyna Blęcka-Kolska), która nadal mieszka w polskiej wsi o nazwie Brzózki. Zalotnik Staszek Kolasa przez cały czas nie daję za wygraną i ciągle adoruję główną postać tak jak widzieliśmy to w starych filmach. Dodatkowo ze Stanów Zjednoczonych w odwiedziny przyjeżdża syn Kasi (gra go Nikodem Rozbicki), który wpadnie w kłopoty i trzeba będzie go z nich ratować. Młody chłopak ma ewidentnie smykałkę do robienia interesów, gdyż jego biznes będzie bardzo ważnym fragmentem scenariusza.

Miszmasz, czyli kogel mogel 3 cały film

Nie możemy również zapomnieć o charakterystycznej rodzinie Wolańskich mieszkających w Warszawie. Matka rodziny, Barbara jest znaną celebrytką, która wydała ostatnio bardzo popularna książkę. Miszmasz, czyli kogel mogel 3 cda pokazuje również nowych bohaterów. Maż oraz córka nie mogą wtrzymać z Barbarą w domu, więc postanawiają odpocząć i wyjechać. Na początku odwiedzają słynnego Piotrusia ( w tej roli Maciej Zakościelny), który prowadzi bardzo łatwe życie, a następnie jadą zobaczyć się z główną bohaterką Kasią.

Nie oglądałeś jeszcze filmu Dom, który zbudował Jack Cały Film Zalukaj? Obejrzysz go na naszej stronie.

misz masz, czyli kogel mogel 3 cda caly film

Spotkanie wszystkich bohaterów w jednym miejscu doprowadzi do bardzo ciekawych i śmiesznych scen, które na pewno wam się spodobają. Komedie Miszmasz, czyli kogel mogel 3 zalukaj oceniam jako dobrą, bardzo zgrabnie nawiązuje do poprzednich filmów, jest dobrą komedią z klimatem dawnych lat. Zdecydowanie mogę ją polecić zarówno młodszemu jak i starszemu pokoleniu, z naciskiem jednak na tych drugich.