jak oglądać filmy online

Małe kobietki 2019 cały film

Małe kobietki zalukaj przedstawia historię nastoletnich sióstr, które wspólnie dorastają i stawiają pierwsze kroki w dorosłym życiu. Siostry wspólnie odkrywają prawdziwe i brutalne realia panującego obecnie świata. Akcja filmu ma miejsce w dziewiętnastym wieku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Głównymi bohaterkami są cztery siostry – Jo, Amy, Beth oraz Meg. Dziewczyny wspólnie dorastają, chodzą do szkoły i uczestniczą w życiu lokalnej społeczności. Niestety wraz z upływem wieku dowiadują się, że nie wszystko jest tak kolorowe jak się z początku wydawało.

jak oglądać filmy online

Małe kobietki zalukaj powstał na podstawie książki o tym samym tytule. Co ciekawe powieść powstała w 1868 roku, a jej autorką jest Louisa May Alcott, która jest jedną z pierwszych kobiecych pisarek w historii. Należy pamiętać, że to były inne czasy i kobiety miały bardzo ograniczone przywileje wynikające z prawa, ale głównie z konserwatywnego podejścia do życia. Kobiety, które chciały osiągnąć coś indywidualnie miały bardzo utrudnione zadanie. W filmie będziemy mieli okazje zobaczyć jak wyglądały realia życia w dziewiętnastym wieku, a warto wiedzieć, że w cale kolorowo nie było jak może się wydawać.

Małe kobietki zalukaj

Małe kobietki cały film już był kilkakrotnie realizowany. Tym razem jednak będziemy mogli zobaczyć naprawdę znaną obsadę aktorską. Co prawda w wersji z 1994 zobaczyliśmy takie gwiazdy jak Winona Ryder, Christian Bale oraz Susan Sarandon, jednak w tamtym okresie nie było to tacy znani aktorzy jak teraz. W nowoczesnej wersji będziemy mieli okazję ujrzeć takie popularne artystki jak Saoirse Ronan, Emma Watson, oraz Meryl Streep. Reżyserem natomiast jest Greta Gerwig, która jest autorka bardzo utytułowanego filmu – Lady Bird. Co ciekawe w tej produkcji również wystąpiła Saoirse Ronan.

Lubisz filmy akcji? w takim razie sprawdź Jumanji Następny poziom zalukaj

Małe kobietki cały film jest naprawdę wierną adaptacją powieści. W czasach szkolnych miałem okazję przeczytać tę książkę i śmiało mogę powiedzieć, że ta ekranizacja jest naprawdę najlepszą ze wszystkich. Szczerze polecam wszystkim, aby zobaczyli tę produkcję, ponieważ w stu procentach jest tego warta.

Dodaj komentarz