Legiony online

Legiony zalukaj to polski film historyczny przedstawiający początki tworzenia się legendarnej formacji, która zapewniła Polsce niepodległość. W filmie wystąpiło wielu znanych polskich aktorów. Na wielkim ekranie będziemy mieli okazje zobaczyć takie gwiazdy jak: Sebastian Fabijański, Mirosław Baka, Jan Frycz, a także Borys Szyc.

Legiony zalukaj przedstawia losy nieszczęśliwej miłości pomiędzy Aleksandrą, Józkiem oraz Tadeuszem. Dwój polskich żołnierzy legionów zakochuje się w tej samej kobiecie. Dziewczyna będzie musiała wybrać jednego z nich, a może zbliżająca wojna pomoże dokonać jej wyboru? W tle tego miłosnego trójkąta będą rozgrywać się wydarzenia, które doprowadziły do odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Jak widzimy nie będzie to film stricte historyczny przedstawiający losy wojny z perspektywy generała lub żołnierza. Tutaj na pierwszym planie jest miłosna historia w czasach wojny, ale to nie oznacza, że to będzie słaby film. Wręcz znaczy odwrotnie, bo szczerze mówiąc, produkcja ta bardzo przypadła mi do gustu.

Legiony Cały Film

Dariusz Gajewski to polski reżyser, który stworzył Legiony cały film. Nie jest to jego debiut ponieważ w przeszłości stworzył wiele ciekawych filmów. Odpowiada za między innymi Lekcje pana Kuki oraz Obce Niebo, które spodobały się polskiej publiczności. Wydaje mi się, że podobnie będzie w przypadku tej produkcji. Polacy uwielbiają filmy historyczne przedstawiające prawdziwe wydarzenia jakie miały miejsce lata temu.

Jeżeli bardzo interesuje was ten temat to również zapraszamy na tekst o filmie Piłsudski zalukaj.

Legion cały film to bardzo ciekawa opcja na wypad do kina z rodziną lub znajomymi. Po zwiastunach mogliśmy zobaczyć wiele spektakularnych scen batalistycznych oraz ciekawą muzykę. Na szczęście nowoczesna ścieżka dźwiękowa została użyta tylko w przypadku zwiastuna. Natomiast w całym filmie usłyszymy dźwięki jak najbardziej pasujące do ogrywanych wydarzeń na ekranie.

Spis treści

Dodaj komentarz