jak oglądać filmy online

Kobieta w oknie cały film

Kobieta w oknie zalukaj to film kryminalny reżyserowany przez Joe Wrighta. Produkcja oparta jest na powieści o tym samym tytule. Amy Adams występuje jako dr Anna Fox, agorafobiczny psycholog rozwojowy, która nagle znalazła się w środku miejsca zbrodni, szpiegując swoich nowych sąsiadów. Obsada filmu – Jennifer Jason Leigh, Gary Oldman, Brian Tyree Henry, Wyatt Russell i Anthony Mackie. Tracy Letts przystosowała opowieść Finn do dużego ekranu, a także występuje w roli drugoplanowej. Ten doskonały film przypadnie do gustu wszystkim koneserom kryminałów i kina obyczajowego.

jak oglądać filmy online

Kobieta w oknie zalukaj to produkcja, do której zatrudniono świetny zespół aktorów. W napisach pojawiają się bardziej znane nazwiska (jak chociażby legendarny Gary Oldman). Film nie bazuje jednak wyłącznie na legendach kina. Znajdziemy tu również wielu debiutujących lub mało znanych aktorów. Prezentują oni jednak doskonały warsztat oraz nie odbiegają umiejętnościami i sposobem grania od swoich starszych kolegów po fachu. Gra aktorska jest niewątpliwie bardzo mocną sceną tego filmu i warto obejrzeć go choćby z tego względu.

Kobieta w oknie zalukaj

Kobieta w oknie cały film, jak już wcześniej wspomniano, oparty jest na podstawie powieści (thrillera) o tym samym tytule autorstwa bestsellerowego autora New York Timesa A.J. Fina. Opowiada historię dr Anny Fox, samotniczki z Nowego Jorku, która pije w samotne dni w swoim mieszkaniu, oglądając klasyczne filmy i obserwując. Kiedy Russellowie wprowadzają się do domu po drugiej stronie, Anna widzi w nich idealną rodzinę. Zaczyna więc ich szpiegować. Koniec końców staje się świadkiem wydarzenia, które na zawsze odmieni jej życie.

365 dni zalukaj to jeden z najbardziej elektryzujących filmów tego roku.

Kobieta w oknie cały film to jeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat. Szczególnie docenią go fani ciężkich, kryminalnych produkcji, gdzie w tle pojawia się tajemnicze i bardzo poważne morderstwo. Niewątpliwie jest to film wybitny, który powinien obejrzeć każdy fan ambitnego kina o ciężkim klimacie.

Dodaj komentarz