Kłamstwo doskonałe online

Kłamstwo doskonałe zalukaj opowiada o starym, zawodowym oszuście, który najpierw umawia się z wdowami, a następnie je okrada. Tym razem sprawy się komplikują ponieważ główny bohater trafia na godnego sobie rywala. Wydarzeniom nie pomaga również fakt, że mężczyzna zaczyna czuć do swojej „ofiary” coś więcej niż czysty interes. Jak skończy się ta nietaktowna sytuacja? W głównych rolach zobaczymy legendarnych aktorów. Będą to Ian McKellen – znany z roli czarodzieja Gandalfa we Władcy Pierścieni oraz Helen Mirren – zdobywczyni nagrody Oscara za film Królowa.

Kłamstwo doskonałe cały film

Kłamstwo doskonałe cały film jest zdecydowanie produkcją wartą zobaczenia. Seans oferuję niesamowity klimat panującej intrygi, a także walki o przechytrzenie przeciwnika. W dodatku w rolach głównych mamy obsadzonych wielkich artystów. Reżyserem filmu jest Bill Condon, znany amerykański twórca. W swoim dorobku ma między innymi takie dzieła jak Piękna i Bestia oraz Saga „Zmierzch”: Przed świtem. Część 2.

Widziałeś już film o słynnym wyścigu? Więcej o Le Mans 66 zalukaj przeczytasz na naszej stronie.

Warto również zwrócić uwagę na muzykę, która jest idealnie dobrana do wydarzeń panujących na ekranie. Za jej skomponowanie odpowiada Carter Burwell, znany artysta w środowisku muzyki filmowej.

Dodaj komentarz