Jojo Rabbit online

Jojo Rabbit zalukaj opowiada o małym niemieckim chłopcu, który należy do nacjonalistycznych organizacji w czasie 2 Wojny Światowej. Tytułowy bohater od małego jest indoktrynowany przez różne programy dla młodzieży, jednak sam wątpi w „słuszne” idee tego kierunku. Razem ze swoim wymyślonym przyjacielem stara się kwestionować niektóre hasła nazistowskiej propagandy. Jednak całkowita zmiana przechodzi w nim, gdy odkrywa, że jego mama ukrywa na strychu nastoletnią żydowską dziewczynkę.

Powyższy opis mógł zabrzmieć bardzo poważnie, jednak spieszę się z wyjaśnieniem. Otóż Jojo Rabbit zalukaj to przede wszystkim film komediowy, który w słuszny sposób ironizuje nazistowskie Niemcy. Co prawda, nie zabraknie tutaj smutnych czy dramatycznych momentów, jednak przewyższa je aspekt komediowy. Produkcja została zrobiona w bardzo dobrze techniczny sposób. Znajdziemy tutaj wiele scen bardzo ciekawych dla oka, nad którymi wszyscy widzowie najpewniej będą się zachwycać. Jest to jeden z tych filmów, gdzie śmiało można się spodziewać wiele nominacji oraz nagród, ponieważ film jest niezwykle dobrze wykonany.

Jojo Rabbit cały film

Jojo Rabbit cały film zebrał wokół siebie prawdziwe hollywoodzkie gwiazdy. Co prawda w roli kilkuletniego chłopca nie ma się co spodziewać znanego aktora, jednak za to drugoplanowe postacie są gwiazdami w pełnym tego słowa znaczeniu. W matkę głównego bohatera wcieliła się Scarlett Johansson, natomiast w rolę Kapitana dziecięcej formacji zagrał Sam Rockwell. Oboje są bardzo cenionymi aktorami, którzy bez wątpienia samym swoim nazwiskiem przyciągną do kin wielu widzów.

Oglądaliście już najnowszy hit – Małe kobietki 2019 zalukaj ? Jeżeli nie to koniecznie musicie zobaczyć ten seans.

Jojo Rabbit cały film jest naprawdę mądrym filmem, który edukuje swojego widza. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie coraz więcej ruchów narodowych odradza się i zdobywa popularność. Warto sobie przypomnieć jakie były konsekwencje poprzednich czynów oraz jak działa propaganda i indoktrynacja młodzieży i dorosłych.

Dodaj komentarz