Jak zostałem gangsterem historia prawdziwa online

Jak zostałem gangsterem historia prawdziwa zalukaj to oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o polskich członkach pewnej grupy przestępczej. Akcja filmu ma miejsce w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Głównym bohaterem jest wódz, który już od młodego wieku chciał być gangsterem. Ta nadzwyczajna kasta bardzo fascynowała tego młodego człowieka, dlatego zapragnął stworzyć nową organizację, jednak jednocześnie chciał ją też ulepszyć. Po wejściu w dorosłość główny bohater utworzył własną ekipę składającą się ze swoich najbliższych przyjaciół. Grupa ta siała postrach w całym kraju, jednak dzięki trzymaniu się wyznaczonych zasad, długo pozostawali nieuchwytni organom ścigania.

Jak zostałem gangsterem zalukaj to typowy film gangsterski. Obraz bardzo dużo czerpię z popularnych amerykańskich komedii gangsterskich, które były bardzo popularne w ubiegłym wieku. Jeżeli jesteście fanami takich filmów jak Chłopcy z Ferajny oraz Dawno temu w Ameryce to z pewnością będziecie zachwyceni tym filmem. Polscy widzowie uwielbiają takie historie, zwłaszcza gdy dotyczą one postaci z naszego kraju. Można śmiało stwierdzić, że ta produkcja jak najbardziej ma szansę odnieść ogromny sukces i zdobyć wielką popularność.

Jak zostałem gangsterem historia prawdziwa cały film

Jak zostałem gangsterem historia prawdziwa cały film ma do zaoferowania o wiele więcej niż spektakularne sceny akcji oraz cięte dialogi. Jest nią bardzo ciekawa obsada aktorska. W roli głównej zobaczymy Marcina Kowalczyka, który w przeszłości grał Magika w filmie Jesteś Bogiem. Partnerować będą mu Tomasz Włosok oraz Natalia Szroeder. Jak widzimy są to same głośne nazwiska.

Jeżeli uwielbiasz koniecznie filmy akcji z dobrze napisanymi postaciami to koniecznie przeczytaj nasz artykuł o filmie Psy 3 w imię zasad zalukaj, który ma premierę w następnym miesiącu.

Jak zostałem gangsterem cały film ma wszystkie atuty by stać się klasykiem polskiego kina gangsterskiego. Pytanie tylko czy tak się stanie. Produkcja jest naprawdę dobra i zrealizowana na najwyższym poziomie. Jednak jak dobrze wiecie, widzowie są bardzo kapryśni i tylko od nich zależy czy dany film przypadnie im do gustu. Dowiemy się tego niebawem, ponieważ premiera filmu odbędzie się już za prawie miesiąc.

Dodaj komentarz