Godzilla 2 Król potworów online

Godzilla 2 Król potworów zalukaj to kontynuacja pierwszej części filmu, który powstał w 2014 roku. Jednak jak pewnie wiecie obrazy o mitycznym zmutowanym gadzie godzilli były tworzone już bardzo dawno temu. Historia potwora zaczyna się w połowie dwudziestego wieku w Japonii. To wtedy zaczęto tworzyć pierwsze filmy oraz komiksy, które opowiadały o godzili. Zmutowany gad był popularny głównie w Azji, jednak wszystko zmieniło się w 1998 roku za sprawą nakręcenia amerykańskiej produkcji. Wtedy cały świat zrozumiał, że uwielbia tego dinozaura.

Reżyserem produkcji Godzilla 2 Król potworów cały film jest Michael Dougherty, który co prawda nie ma dużego doświadczenia reżyserskiego. Jednak jako scenarzysta tworzył największe kinowe hity, takie jak trylogia X-menów, czy też Superman powrót. Także wydaje mi się, że możemy być spokojni o powodzenie wykonania tej produkcji.

Godzilla 2 Król potworów cały film

Jeżeli chodzi o obsadę aktorską to zobaczymy innych bohaterów niż w pierwszej części filmu. W główne role wcielą się Kyle Chandler – znany z roli agenta fbi w Wilku z Wall street, oraz Vera Farmiga. Aktorka wystąpiła w popularnym horrorze Obecność. Dodatkowo na wielkim ekranie będziemy mieli okazję zobaczyć gwiazdę młodego pokolenia Millie Bobby Brown, która podbiła serca fanów za sprawą świetnej roli w serialu Stranger Things.

Oglądając trailer mogliśmy zobaczyć pełno ciekawych efektów specjalnych. Bez wątpienia Godzilla 2 Król potworów cały film będzie produkcją, który wniesie powiew świeżości do światowej kinematografii. Mogę was zapewnić, że czegoś takiego jeszcze nie widzieliście, a całość naprawdę zwala z nóg. Zamiast zwykłego gniota, otrzymujemy naprawdę ambitny film, który zapamiętam na długie lata.

Dodaj komentarz