Glass online

Jeżeli zadajecie sobie pytanie gdzie możecie obejrzeć film glass zalukaj to trafiliście w bardzo dobre miejsce. Glass zalukaj jest dostępny w kinach dopiero od 17 stycznia, jednak nam udało się dotrzeć do niego szybciej.

Na pewno zadajecie sobie pytanie o czym jest glass cały film. Jest to trzecia część wielkiego hitu pod tytułem „Niezniszczalny” z genialnym Brucem Willisem oraz Samuelem L. Jacksonem. Film ten opowiada historię ochroniarza, który jako jedyny przeżył katastrofę pociągu i dzięki temu zrozumiał, że dysponuje bardzo potężnymi mocami. Z kolei drugi bohater tego filmu – Elijah Price ( W tej roli Samuel L. jakcson) cierpi na wrodzoną łamliwość kości i stara się przekonać potężnego bohatera, by wykorzystał swoją potężną moc do dobrych celów. Druga część powstała dopiero po 16 latach i nosiła nazwę „Split”.

Obraz ten pokazuje historię człowieka, który dysponuje wieloma osobowościami i niestety schodzi na złą drogę. Druga część jest bardzo mało powiązana z pierwszą – są tylko lekkie wzmianki tzw. Easter egg czyli nawiązanie do innego dzieła, często ukryte przed widzami. W filmie Glass wszyscy bohaterowie spotykają się na jednym ekranie. Taka sytuacja doprowadzi do bardzo ciekawych sytuacji – więcej nie chce wam zdradzać, musicie obejrzeć to sami.

Glass caly film

Odpowiedz brzmi: zdecydowanie tak! Jeżeli macie wątpliwości polecam obejrzeć trailer – będzie dostępny na końcu posta. Glass caly film zapewnia rozrywkę przez cały czas oglądania tego filmu. Jest w nim wszystko czego potrzebuje dobra ekranizacja. Świetna muzyka, niesamowite efekty specjalne to argumenty za tym, że będę polecał ten film każdemu. Przede wszystkim godna uwagi jest gra aktorska. Na ekranie pojawia się śmietanka Hollywoodu. W głównych rolach oglądamy między innymi Bruce’a Willisa, Samuel’a L. Jacksona oraz James’a Mcavoy’a, którzy zagrali w wielu świetnych produkcjach. Jedno jest pewne. Czeka nas świetna zabawa podczas oglądania tej kinematografii.

Spis treści

Dodaj komentarz