Zew Krwi – Gdzie obejrzeć cały film online?

Zew Krwi to film nakręcony na podstawie znanej i kochanej powieści literackiego o tym samym tytule. Przedstawia historię Bucka – psa, którego błogie życie domowe wywraca się do góry nogami, gdy zostaje wyrwany z domu w Kalifornii i przeniesiony do egzotycznej dziczy na Alasce podczas gorączki złota w latach 90. XIX wieku. Jako najnowszy debiutant w drużynie psich zaprzęgów dostarczających pocztę (a później jej lider) Buck przeżywa przygodę swojego życia, ostatecznie odnajdując swoje miejsce w świecie.

Zew Krwi

Film Zew Krwi obejrzysz online na:

  • Disney Plus
Disney Plus
Zew Krwi

Zew Krwi korzysta z technologii CGI i przedstawia fotorealistyczne postacie zwierząt, aby zapewnić im pełen zakres emocji, które London podkreśla w swojej opowieści. Film jest hybrydą scen na żywo i animacji z imponującymi widokami i efektami wizualnymi. W filmie występuje Ford wraz z Karen Gillan, Danem Stevensem, Omarem Sy, Colinem Woodellem i Bradleyem Whitfordem. Efektem połączenia gwiazdorskiej obsady z doskonałą reżyserką dały nam film najwyższej klasy.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Książę w Nowym Jorku 2?

Zew Krwi to udana adaptacja świetnej książki

Zew Krwi to tylko jedna z licznych adaptacji tej książki. Wcześniej na światło dzienne wyszło między innym dzieło Clarke Gable w 1935 roku, a także wersja z Charltonem Hestonem z 1972 roku. Zew Krwi, podobnie jak wszystkie inne wersje, oparty jest na powieści Jacka Londona o tym samym tytule, która opowiada o psim zaprzęgu walczącym o przetrwanie w dzikiej Alasce. Harrison Ford gra Johna Thorntona, poszukiwacza złota w bezlitosnym środowisku. Chris Sanders (The Croods) wyreżyserował Zew Krwi według scenariusza Michaela Greena. Film pierwotnie miał zostać wydany 25 grudnia 2019 r, jednak jego premierę przeniesiono na 2020 rok.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, warto również przeczytać nasze inne teksty:

Zew Krwi to kino, którym możesz cieszyć się nawet, jeśli nie jesteś miłośnikiem zwierząt. Jeśli masz psa, to już warto go obejrzeć. To dlatego, że w tej produkcji to właśnie pies jest główną postacią. Podkreśla on związek i więź zwierzaka z jego właścicielem. Psy zawsze były wierne ludziom i ten film jest tego dowodem.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo