Zabawa w pochowanego – Gdzie obejrzeć cały film online?

Zabawa w pochowanego to horror o młodej dziewczynie, która w czasie nocy poślubnej musi zagrać w tajemniczą grę w chowanego. Niestety nie jest to wersja gry, którą doskonale znamy z dzieciństwa. Tutaj gra się na śmierć i życie. Czy pannie młodej uda się dotrwać do świtu i wygrać rozgrywkę? Wszystko możliwe, zwłaszcza, że może liczyć na pomoc swojego ukochanego.

Zabawa w pochowanego

Film Zabawa w pochowanego obejrzysz online na:

  • Disney Plus
Disney Plus
Zabawa w pochowanego

Zabawa w pochowanego posiada naprawdę oryginalny pomysł na film. Bardzo często taką oryginalność w tworzeniu fabuły można zauważyć w przypadku horrorów. Jednak tutaj jest to naprawdę ciekawy pomysł. Bo kto by mógł wpaść na taki scenariusz? Na pewno tylko ktoś bardzo utalentowany i kreatywny. Film przedstawia rodzinę, która zarządza ogromną firmą tworzącą różne gry planszowe. Zamiłowanie do gier mają więc zakorzenione od wielu pokoleń. Jednak nikt się nie spodziewał, że grają oni w morderczą grę z każdym nowym członkiem rodziny.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Zombieland: Kulki w łeb?

Dodatkowo, sprawy komplikuje pewna przepowiednia mówiąca o tym, że właśnie ten nowy członek rodziny nie może wygrać w tą właśnie grę, ponieważ wtedy rodzinę spotka wielkie nieszczęście. Dlatego też familia ma wielką motywację, by to oni zwyciężyli i są gotowi użyć do tego nawet najgorszych środków.

Zabawa w pochowanego – Film z wielkim sukcesem

Zabawa w pochowanego ma naprawdę niewielki budżet jeżeli chodzi o popularne filmy, bowiem wynosi on „tylko” sześć milionów dolarów. Co ciekawe produkcja do tej pory zarobiła już pięćdziesiąt dwa miliony dolarów, co jest doskonałym wynikiem. Wszystko za sprawą oryginalnej fabuły i świetnego montażu. W tym miejscu należy pochwalić reżyserów – Matt’a Bettinelli-Olpin’a oraz Tyler’a Gillett’a. To właśnie dzięki nim powstał taki świetny seans jakim jest ten horror.

Zabawa w pochowanego jest zdecydowanie wart polecenia. Obraz trzyma w napięciu od pierwszej aż do ostatniej minuty. Produkcja angażuje widza w oglądanie filmu tak, by ten nieustannie obawiał się o życie głównego bohatera. Jest to naprawdę interesujący zabieg. Podsumowując, jeżeli szukacie ciekawego horroru to z czystym sumieniem mogę wam polecić ten właśnie seans.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo