Wszyscy Wiedzą Cały Film

Wszyscy Wiedzą Cały Film

Jakie tajemnice skrywają ci, których kochasz.May. 09, 2018132 Minut
6.5 778 głosów

Materiał został odtworzony już 778 razy

Gdzie obejrzeć Wszyscy Wiedzą Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Wszyscy wiedzą zalukaj opowiada historię Laury, która powraca do domu po długiej nieobecności. Niestety jedna z jej córek zostaje porwana. Zaczyna się wyścig z czasem. Główną bohaterką jest Laura – w tej roli występuje absolutnie przepiękna Penelopa Cruz. Kobieta po dłuższym okresie nieobecności przyjeżdża do swojej rodzinnej miejscowości na ślub swojej siostry. Spotyka tam swojego byłego chłopaka Paco. Zaczyna się wielkie huczne wesele.

Niestety porywacze uprowadzają jedną z córek głównej bohaterki. Wszyscy są bardzo poruszeni tą wiadomością. Nie ma żadnych świadków, ponieważ wszyscy byli skupieni na ślubie. Natychmiast zostaje powiadomiona policja. Zostają też wszczęte poszukiwania. Wkrótce wychodzą na światło dzienne fakty, które mogą przerazić wszystkich.

Wszyscy wiedzą zalukaj obejrzysz w kinach. Ten niezwykle poruszający dramat jest dostępny w jakości Ultra HD. Dzięki czemu będziecie mogli cieszyć się tym mega seansem. Film ma wersje posiadającą zarówno lektor pl jak i napisy. Więc jeżeli nie wiecie na co się zdecydować to możecie wypróbować oba warianty. Seans trwa lekko ponad 2 godziny. W takim razie polecam przygotować sobie coś do jedzenia i picia. By nie odrywać się niepotrzebne od oglądania filmu.

Wszyscy Wiedzą zalukaj

W głównych rolach wystąpi znane aktorskie małżeństwo. Mowa oczywiście o Penelopie Cruz oraz Javieru Bardemie. Para słynie z tego, że bardzo często występują razem w filmach oraz często je reżyserują. Tutaj jednak jest trochę inaczej. Reżyserem jest Asghar Farhadi, który słynie z bardzo wyrafinowanych filmów. Otrzymał nawet Oscara za Klient w 2017 roku. Wszyscy wiedzą cały film zebrał interesujące recenzje w filmowym światku. Krytycy bardzo dobrze oceniają ten film. To zachęta by go obejrzeć.

Nasz zespół jest już po zobaczeniu tej produkcji. Wspólnie doszliśmy do wniosków, że jest to bardzo interesujące widowisko. Nie jest to typowy dramat ani komedia romantyczna. Policja i śledczy bardzo realistycznie prowadzą tutaj swoje działania. Uważam, że w tej produkcji każdy znajdzie coś dla siebie dobrego. Wszyscy wiedzą cały film zdecydowanie jest filmem, który warto polecić.

Wszyscy Wiedzą Cały Film
Wszyscy Wiedzą Cały Film
Wszyscy Wiedzą Cały Film
Wszyscy Wiedzą Cały Film
Wszyscy Wiedzą Cały Film
Wszyscy Wiedzą Cały Film

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Todos lo saben
Ocena TMDb 6.5 778 votes

Podobne filmy i seriale

Mulan Cały Film
King Richard: Zwycięska rodzina Cały Film
Piłsudski Cały Film
Diabeł wcielony Cały Film
Winni Cały Film
Przez moje okno Cały Film
Climax Cały Film
Wykopaliska Cały Film
Zielony Rycerz. Green Knight Cały Film
O psie, który wrócił do domu Cały Film
Obiecująca. Młoda. Kobieta. Cały Film
Dom Gucci Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!