Wonder Woman 1984 – Gdzie obejrzeć cały film online?

Wonder Woman 1984 to kontynuacja mega hitu, w którym mogliśmy śledzić niesamowite przygody super bohaterki Diany Prince. Tym razem główną postać czekają kolejne wyzwania, która na pewno nie będą łatwe tylko wymagające. Przeniesiemy się do czasów zimnej wojny, a konkretniej do roku tysiąc dziewięćset osiemdziesiątego czwartego – stąd tytuł filmu. Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z nowymi przeciwnikami czyli Max Lordem oraz Cheetah, którzy z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą.

Wonder Woman 1984

Film Wonder Woman 1984 obejrzysz online na:

  • HBO Max
  • Player
HBO Max
Player
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984 to produkcja w gwiazdorskiej obsadzie. W główną rolę ponownie wcieli się przepiękna izraelska aktorska Gaia Gadot. Natomiast jej partnerem ekranowym będzie znany hollywoodzki aktor Chris Pine. W rolę antagonistów, czyli przeciwników naszych bohaterów, wcielą się Kristen Wiig oraz Pedro Pascal. Jak widzimy obsada aktorska jest naprawdę wysokich lotów, co powinno nas bardzo ucieszyć.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Aquaman?

Wonder Woman 1984, czyli komiksowy mega hit

Wonder Woman 1984 nakręcony został na podstawie popularnego komiksu od uniwersum DC. Jest to jeden z największych na świecie wydawców komiksów. Do tej pory doczekaliśmy się wielu kolaboracji, na przykład z Batmanem oraz Supermanem w ramach Ligii Sprawiedliwości. Film o współpracy tych bohaterów obejrzymy w następnym roku. Jeżeli jesteście fanami tego typu kinematografii to koniecznie powinniście obejrzeć ten film.

Lubicie kobiety o specjalnych mocach? W tym roku ma również premierę film czarna wdowa, który opowiada o losach znanej postaci z kasowej serii Avengers.

Wonder Woman 1984 online to film, który zdecydowanie może pobić rekordy popularności w tym roku. Obecnie nie mamy zbyt dużej konkurencji na rynku kina super bohaterskiego. Głównym rywalem będzie film Czarna Wdowa, który również opowiada o przygodach kobiety ze specjalnymi mocami. Jednak co ciekawe za tamten film odpowiada studio Marvel, który jest głównym rywalem DC.

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, warto również przeczytać nasze inne teksty:

Reżyserem filmu jest Patty Jenkins. Jest to reżyserka, która odpowiada również za pierwszą część filmu. W swoim dorobku ma wiele znanych filmów i produkcji. Nakręciła między innymi głośny film Monster oraz serial Dochodzenie. Pierwsza część została bardzo pozytywnie odebrana w środowisku filmowym. Miejmy nadzieje, że to samo spotka i ten film.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo