W lesie dziś nie zaśnie nikt – Gdzie obejrzeć cały film online?

W lesie nie zaśnie dziś nikt to jeden z bardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich lat. Wygląda również na to, że w końcu doczekamy się dobrego, polskiego horroru. Opowiada on o grupie uzależnionych od internetu nastolatków, którzy trafili do obozu, gdzie nie ma do niego dostępu. Szybko okazuje się jednak, że brak wi-fi jest najmniejszym z ich zmartwień. Gdy ich realne życie staje się zagrożone, nastolatkowie zaczynają ze sobą współpracować, by wyjść z całej sytuacji cało.

W lesie dziś nie zaśnie nikt

Film W lesie dziś nie zaśnie nikt obejrzysz online na:

  • Netflix
  • FilmBox+
Netflix
FilmBox+
W lesie dziś nie zaśnie nikt

W lesie nie zaśnie dziś nikt, choć z gatunku jest horrorem, porusza również inne istotne problemy życia codziennego. Historia skupia się na grupie nastolatków, którzy nie wyobrażają sobie życia bez internetu. Jak łatwo się domyślić, obóz w lesie gdzie takie luksusy nie istnieją może być dla nich horrorem samym w sobie (i to bez obecności istot zagrażających ich życiu!). Okazuje się jednak, że wspólne zagrożenie buduje między nimi trwałe więzi, a obecna sytuacja – choć w stu procentach groźna i zła – niesie za sobą pewne korzyści.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Rebeka?

W lesie nie zaśnie dziś nikt – Obsada aktorska

W lesie nie zaśnie dziś nikt ukazuje nam wielu młodych, utalentowanych aktorów. Niektórzy z nich to debiutanci, ale pojawiają się również osoby dobrze nam znane, takie jak Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska. Pojawiają się oczywiście również starsze postacie, w tym legendarny Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz. Po tak wybitnej obsadzie można spodziewać się jedynie filmu najwyższej jakości, a każda z nich bez wątpienia doskonale poradzi sobie z prezentowaną przez siebie rolą.

W lesie nie zaśnie dziś nikt to produkcja, która odbiła się szerokim echem wśród fanów kina, nie tylko fanów horrorów. Poza typowymi dla kina grozy mechanizmami, mamy tu też do czynienia z poruszeniem poważnego problemu społecznego, jakim jest coraz bardziej powszechne uzależnienie od sieci wśród młodych ludzi.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo