W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały Film

W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały Film

Umarli bez internetuMar. 13, 2020102 Minut
5.1 458 głosów

Materiał został odtworzony już 458 razy

Gdzie obejrzeć W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


W lesie nie zaśnie dziś nikt cały film to jeden z bardziej kontrowersyjnych filmów ostatnich lat. Wygląda również na to, że w końcu doczekamy się dobrego, polskiego horroru. Opowiada on o grupie uzależnionych od internetu nastolatków, którzy trafili do obozu, gdzie nie ma do niego dostępu. Szybko okazuje się jednak, że brak wi-fi jest najmniejszym z ich zmartwień. Gdy ich realne życie staje się zagrożone, nastolatkowie zaczynają ze sobą współpracować, by wyjść z całej sytuacji cało.

W lesie nie zaśnie dziś nikt cały film, choć z gatunku jest horrorem, porusza również inne istotne problemy życia codziennego. Historia skupia się na grupie nastolatków, którzy nie wyobrażają sobie życia bez internetu. Jak łatwo się domyślić, obóz w lesie gdzie takie luksusy nie istnieją może być dla nich horrorem samym w sobie (i to bez obecności istot zagrażających ich życiu!). Okazuje się jednak, że wspólne zagrożenie buduje między nimi trwałe więzi, a obecna sytuacja – choć w stu procentach groźna i zła – niesie za sobą pewne korzyści.

W lesie nie zaśnie dziś nikt zalukaj

W lesie nie zaśnie dziś nikt zalukaj ukazuje nam wielu młodych, utalentowanych aktorów. Niektórzy z nich to debiutanci, ale pojawiają się również osoby dobrze nam znane, takie jak Julia Wieniawa czy Wiktoria Gąsiewska. Pojawiają się oczywiście również starsze postacie, w tym legendarny Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz. Po tak wybitnej obsadzie można spodziewać się jedynie filmu najwyższej jakości, a każda z nich bez wątpienia doskonale poradzi sobie z prezentowaną przez siebie rolą.

Jeżeli uwielbiasz polskie filmy to koniecznie powinieneś zobaczyć nasz artykuł o produkcji bad boy zalukaj – czyli filmie, który bez dwóch zdań zwali z nóg każdego widza.

W lesie nie zaśnie dziś nikt cały film to produkcja, która odbiła się szerokim echem wśród fanów kina, nie tylko fanów horrorów. Poza typowymi dla kina grozy mechanizmami, mamy tu też do czynienia z poruszeniem poważnego problemu społecznego, jakim jest coraz bardziej powszechne uzależnienie od sieci wśród młodych ludzi.

W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały Film
W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały Film
W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały Film
W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały Film
W lesie dziś nie zaśnie nikt Cały Film

Reżyser

Obsada

Stanisław Cywka isBartek Sokołowski
Bartek Sokołowski
Sebastian Dela isDaniel Czajka
Daniel Czajka
Michał Lupa isJulek Rosiejka
Julek Rosiejka
Michal Zbroja isMonster Twin #1 / Monster Twin #2
Monster Twin #1 / Monster Twin #2Oryginalny tytuł W lesie dziś nie zaśnie nikt
Ocena TMDb 5.1 458 votes

Podobne filmy i seriale

Ambulans Cały Film
Topielisko. Klątwa La Llorony Cały Film
Przemytnik Cały Film
Ostatniej nocy w Soho Cały Film
W strefie wojny Cały Film
Climax Cały Film
Halloween zabija Cały Film
Głębia strachu Cały Film
Nie czas umierać Cały Film
Bodyguard i żona zawodowca Cały Film
Wyspa Fantazji Cały Film
Poroże Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!