W domu innego Cały Film

W domu innego Cały Film

Mar. 01, 2019108 Minut
6.4 510 głosów

Materiał został odtworzony już 510 razy

Gdzie obejrzeć W domu innego Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


W domu innego zalukaj opowiada o Rachael Morgan. Kobieta przyjeżdża do powojennego Berlina, gdzie zacznie toczyć podwójne życie. Mąż głównej bohaterki otrzymał bardzo trudne zadanie. Jest brytyjskim pułkownikiem. Mężczyzna musi sterować odbudową miasta, które zostało zniszczone w czasie drugiej wojny światowej. Miasto jest kompletnie w ruinach. Jednak ten film skupi się na bardziej miłosnych aspektach.

Żona pułkownika, Rachael Morgan przyjeżdża do Berlina by wspólnie zamieszkać z mężem. Na miejscu dowiaduje się, że mają tajemniczego współlokatora. Jest nim Niemiecki wdowiec, który był właścicielem tego domu. Pułkownik pozwolił mu tam zostać, ponieważ mężczyzna nie miał gdzie się podziać. Niestety ma to opłakane skutki. Wkrótce zacznie się rozgrywka pełna namiętności i zdrady.

W filmie W domu innego zalukaj grają bardzo znani aktorzy. Keira Knightley oraz Jason Clarke są bohaterami pierwszoplanowymi. Więc, możemy być zadowoleni z dobranej obsady. James Kent jest reżyserem tego filmu. Artysta w swojej karierze stworzył wiele uznanych seriali i filmów. Czy podobnie będzie z tą produkcją? Mam nadzieje, że tak.

Zdjęcia do superprodukcji powstały w Niemczech i Czechach. To właśnie u naszych sąsiadów znaleziono lokacje, które doskonale oddają klimat filmu. Dodatkowo to właśnie aspekty historyczne zdecydowały o wyborze takich miejsc. W domu innego cały film posiada bardzo dobrze oddaną scenografie. Więc fani historycznych dokładności powinni być usatysfakcjonowani.

Produkcja została nakręcona na podstawie książki o tym samym tytule. Jest to melodramat wojenny. Obie płcie znajdą coś dla siebie na tym obrazie. Panie będą zadowolone, ponieważ część akcji jest skupiona na miłości i romansie. A z kolei panowie dostaną ulubione działania wojenne. Dodatkowo zobaczymy również trochę efektów specjalnych. Film jest zgrabnym i ciekawym połączeniem dwóch nurtów, które widzieliśmy już na ekranach. Mowa oczywiście o miłości w czasach wojny. Z całą pewnością można przyznać, że W domu innego cały film godnie reprezentuje ten gatunek. Powinniśmy być bardzo zadowoleni z efektu końcowego i w dobrych nastrojach przysiąść do oglądania seansu.

W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film
W domu innego Cały Film

Reżyser

James Kent
Director

Obsada

Keira Knightley isRachael Morgan
Rachael Morgan
Jason Clarke isLewis Morgan
Lewis Morgan
Kate Phillips isSusan Burnham
Susan Burnham
Flora Thiemann isFreda Lubert
Freda Lubert
Alexander Scheer isSiegfried Leitmann
Siegfried LeitmannOryginalny tytuł The Aftermath
Ocena TMDb 6.4 510 votes

Podobne filmy i seriale

Randki od święta Cały Film
Zew krwi Cały Film
Mank Cały Film
Misja Greyhound Cały Film
Nie patrz w górę Cały Film
Rebeka Cały Film
Psie pazury Cały Film
Midway Cały Film
Obiecująca. Młoda. Kobieta. Cały Film
Narodziny gwiazdy Cały Film
Glass Cały Film
C’mon C’mon Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!