Vox Lux Cały Film

Vox Lux Cały Film

Sep. 07, 2018114 Minut
5.8 383 głosów

Materiał został odtworzony już 383 razy

Gdzie obejrzeć Vox Lux Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Vox Lux zalukaj to niesamowita historia, która pokazuje jak wygląda życie gwiazdy pop. W głównych rolach wystąpią aktorzy Natalie Portman oraz Jude Law. W przeszłości nie było zbyt wielu takich filmów, pokazujących jak dokładnie wygląda życie piosenkarek lub piosenkarzy. Więc jeżeli jesteście tego ciekawi to naprawdę warto obejrzeć ten tytuł. Jest naprawdę oryginalnym obrazem i z całą pewnością mogę stwierdzić, że nie było takiego filmu wcześniej.

Główną bohaterką filmu vox lux zalukaj jest Celeste, która jest gwiazdą światowego formatu na scenie muzycznej. Piosenkarka jest bardzo popularna i stworzyła wiele znanych utworów. Jednak takie życie posiada również ciemne strony. Uzależnienie od leków czy też ciężki charakter to jedynie czubek lodowy na górze tej emocjonalnej rozterki. Natalie Portman wcieliła się w rolę głównej bohaterki. Aktorka jest bardzo utalentowana, o czym świadczy między innymi to, że otrzymała nagrodę akademii filmowej za rolę Czarnego Łabędzia.

Jude Law jest jej ekranowym partnerem. Anglik wcieli się w rolę menadżera gwiazdy. Jest to niezwykle trudne zadanie, ponieważ sprawowanie takiej funkcji wiąże się z dużym stresem. Bohater będzie musiał mierzyć się z niełatwym zachowaniem piosenkarki, a także pomagać jej w kryzysowych chwilach. Vox Lux cały film jest naprawdę szczerym filmem. Bardzo dobrze pokazał jak naprawdę wyglądają koncerty, czy też imprezy, w których biorą udział gwiazdy.

Vox Lux zalukaj

Film został zrobiony z bardzo dużym rozmachem.  Na ekranie zobaczymy wiele elementów genialnej scenografii. Koncerty zostały odwzorowane praktycznie w stu procentach zgodnie ze światowymi realiami. Vox Lux cały film to dramat, jednak obraz ma też elementy musicalu. Pokazuje jak niełatwe jest życie popularnej osoby i jak z wieloma problemami zmagają się wykonawcy.

Brady Corbet jest reżyserem tego filmu. W przeszłości mieliśmy okazje zobaczyć go po drugiej stronie kamery. Stosunkowo niedawno artysta postanowił spróbować sił jako reżyser filmowy. Ten obraz jest jego trzecim filmem. Jednak możliwość współpracy z takimi znanymi aktorami świadczy o tym, że bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Mam nadzieje, że będzie to robił dalej.

Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film
Vox Lux Cały Film

Reżyser

Brady Corbet
Director

Obsada

Natalie Portman isCeleste Montgomery
Celeste Montgomery
Jude Law isManager
Manager
Raffey Cassidy isYoung Celeste / Albertine
Young Celeste / Albertine
Stacy Martin isEleanor
Eleanor "Ellie" Montgomery
Willem Dafoe isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Maria Dizzia isMs. Dwyer
Ms. Dwyer
Logan Riley Bruner isCullen Active
Cullen Active
Meg Gibson isMrs. Montgomery
Mrs. MontgomeryOryginalny tytuł Vox Lux
Ocena TMDb 5.8 383 votes

Podobne filmy i seriale

Arktyka Cały Film
Nie patrz w górę Cały Film
Ad Astra Cały Film
Nomadland Cały Film
Licorice Pizza Cały Film
Zielony Rycerz. Green Knight Cały Film
Diabeł wcielony Cały Film
Rebeka Cały Film
Małe rzeczy Cały Film
Witajcie w Marwen Cały Film
Wiking Cały Film
Boże Ciało Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!