Vice Cały Film

Vice Cały Film

Dec. 25, 2018132 Minut
7.1 2714 głosów

Materiał został odtworzony już 2,714 razy

Gdzie obejrzeć Vice Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Vice zalukaj obejrzycie w kinach lub wypożyczalniach dvd na całym świecie. Christian Bale powrócił wraz ze swoim kolejnym filmem. Aktor słynie z tego, że bardzo poświęca się, by przygotować się do roli. Podobnie było w przypadku tej produkcji. Brytyjczyk przytył aż 18 kilogramów żeby doskonale odegrać rolę byłego amerykańskiego prezydenta Dicka Cheneya.

Reżyserem oraz twórcą scenariusza jest znany twórca Adam Mckay. Artysta stworzył w swojej karierze wiele znanych filmów takich jak Big Short. Produkcja opowiada o kryzysie gospodarczym, który miał miejsce w 2008 roku. W swoich filmach bardzo często podejmuje się tematów związanych z gospodarką świata i polityką. Reżyser stara się w bardzo łatwy sposób wytłumaczyć mechanizmy rynkowe, tak żeby wszyscy widzowie to zrozumieli.

Vice zalukaj podejmuje temat najpotężniejszego vice prezydenta w historii Stanów Zjednoczonych. Dick Cheney kandydował na ten urząd wraz z prezydentem Bushem. Obaj politycy wygrali w wyborach dwie kadencje i zostali bardzo popularnymi osobami w świecie polityki. Tutaj też jest swego rodzaju akcent polski, ponieważ panowie często gościli w naszym kraju. Dodatkowo często mogliśmy oglądać ich w telewizji.

Natomiast ten film przedstawi całą historie tej barwnej postaci. Vice cały film opowie o tym jak wyglądała kariera Dicka Cheneya. Zobrazuje nam to, w jaki sposób Amerykanin wszedł do bezwzględnego świata polityki i biznesu. Dick był bardzo sprawnym biznesmenem oraz negocjatorem. Sprawował wiele ważnych urzędów w swojej karierze. Kto wie jakby potoczyły się losy naszego świata, gdyby właśnie nie ten człowiek.

Jest to naprawdę dobry film biograficzny. Przed seansem osobiście czytałem wiele artykułów na ten temat, a także książek. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że udało się znakomicie odwzorować prawdziwe wydarzenia, które miały miejsce. Dodano także wiele smaczków i zakulisowych zdarzeń, o których nigdy przedtem niemieliśmy pojęcia. Myślę, że vice cały film powinien przypaść do gustu każdemu fanowi polityki i biznesu.

Vice Cały Film
Vice Cały Film
Vice Cały Film
Vice Cały Film
Vice Cały Film
Vice Cały Film
Vice Cały Film
Vice Cały Film
Vice Cały Film
Vice Cały Film

Reżyser

Adam McKay
Director

Obsada

Christian Bale isDick Cheney
Dick Cheney
Amy Adams isLynne Cheney
Lynne Cheney
Steve Carell isDonald Rumsfeld
Donald Rumsfeld
Sam Rockwell isGeorge W. Bush
George W. Bush
Shea Whigham isWayne Vincent
Wayne Vincent
Eddie Marsan isPaul Wolfowitz
Paul Wolfowitz
Adam Bartley isFrank Luntz
Frank Luntz
Tyler Perry isColin Powell
Colin PowellOryginalny tytuł Vice
Ocena TMDb 7.1 2,714 votes

Podobne filmy i seriale

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun Cały Film
Matthias i Maxime Cały Film
King Richard: Zwycięska rodzina Cały Film
Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Cały Film
Tom & Jerry Cały Film
Free Guy Cały Film
Swingersi Cały Film
Ostatni pojedynek Cały Film
Najgorszy człowiek na świecie Cały Film
Niebo o północy Cały Film
Wszystko wszędzie naraz Cały Film
Co w duszy gra Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!