Ukryte życie – Gdzie obejrzeć cały film online?

Ukryte życie przedstawia życie mężczyzny, który postanowił sprzeciwić się włączeniu do niemieckiej armii w czasie 2 Wojny Światowej. Przez swoją trudną decyzję główny bohater jak i jego rodzina stały się ofiarą wielu represji ze strony reżimu, a także sąsiadów. Głównym bohaterem jest austriacki rolnik Franz Jägerstätter, który wiedzie spokojnie życie u boku swojej żony i dzieci. Wszystko się zmienia, gdy wybucha 2 Wojna Światowa, a Franz zostaje wcielony do hitlerowskiej armii. Mężczyzna postanawia się temu sprzeciwić, co nie podoba się wysoko postawionym generałem.

Ukryte życie

Film Ukryte życie obejrzysz online na:

  • Disney Plus
Disney Plus
Ukryte życie

Ukryte życie – Fabuła filmu

Ukryte życie jest nakręcony na podstawie prawdziwej historii. Jest to naprawdę przepiękny obraz, który przekazuje wartości, które każdy powinien w sobie nosić. Główny bohater od początku filmu pokazuję niesamowitą wole walki i staje się przykładem dla wielu ludzi. W jego rolę wcielił się znany niemiecki aktor August Diehl, który wystąpił między innymi w Bękartach Wojny. Oprócz niego na wielkim ekranie ujrzymy również Valerie Pachner oraz Matthiasa Schoenaerts’a.

Lubisz filmy o intrygach? W takim razie koniecznie sprawdź Kłamstwo doskonałe z naprawdę znanymi i docenianymi aktorami.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo