Ukryta gra Cały Film

Ukryta gra Cały Film

Nov. 08, 2019104 Minut
6.2 228 głosów

Materiał został odtworzony już 228 razy

Gdzie obejrzeć Ukryta gra Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Ukryta Gra cały film to film o wybitnym matematyku, który jest zmuszony do rozegrania szachowego pojedynku z Rosyjskim mistrzem. Akcja filmu dzieje się w latach 60 ubiegłego wieku w czasie Kryzysu Kubańskiego. Sowieci organizują w Warszawie pokazowy turniej szachowy, w którym ich przedstawiciel ma zagrać przeciwko Amerykańskiemu. Niestety tak się składa, że Amerykanie nie mają nikogo chętnego do takiej rozrywki więc postanawiają porwać wybitnego matematyka Mansky’ego by ich reprezentował, a przy okazji zebrał tajne informacje od szpiegów mieszkających w Poslce. Wkrótce rozpoczyna się bardzo niebezpieczna rozgrywka, gdzie jeden błąd może oznaczać stratę życia i wybuch światowego konfliktu.

Ukryta Gra cały film to thriller polskiej produkcji, jednak warto nadmienić, że zobaczymy tutaj głównie zagranicznych aktorów. Jest to naprawdę rzadko spotykana rzecz w tego typu produkcjach. Jednak na szczęście nie zabraknie też polskich przedstawicieli. Na ekranie będziemy mieli okazje zobaczyć na przykład Roberta Więckiewicza oraz Wojciecha Mecwaldowskiego. W główną rolę wcieli się Amerykanin Bill Pullman, który ma ogromne doświadczenie aktorskie.

Ukryta gra zalukaj

Ukryta gra zalukaj ma bardzo interesującą fabułę. Akcja produkcji rozgrywa się w latach sześćdziesiątych poprzedniego stulecia. Właśnie trwa Kryzys Kubański, czyli jedno z wydarzeń podczas których naprawdę mało brakowało by wybuchła Trzecia Wojna Światowa. Amerykanie chcą nałożyć na Kubę blokadę, jednak aby to zrobić potrzebują dokładnych informacji od swoich szpiegów znajdujących się w Warszawie. To właśnie jest zadanie głównego bohatera. Musi przechwycić te informacje, a następnie przekazać je swoim przełożonych. Niestety nie jest to takie proste ponieważ agenci kontrwywiadu nie odstępują go nawet na krok.

Jeżeli nie widzieliście jeszcze filmu Joker zalukaj to serdecznie polecamy.

Osobiście myślę, że Ukryta gra cały film to będzie jedna z lepszych polskich produkcji w tym roku. Dawno nie oglądaliśmy dobrego polskiego thrillera dziejącego się w trakcie zimnej wojny. Teraz mamy okazję obejrzeć taki seans. Według mnie to dobry film. Szczególnie polecam widzom, którzy lubią oglądać filmy z dreszczykiem emocji.

Ukryta gra Cały Film
Ukryta gra Cały Film
Ukryta gra Cały Film

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł The Coldest Game
Ocena TMDb 6.2 228 votes

Podobne filmy i seriale

Poziom Mistrza Cały Film
Wiking Cały Film
West Side Story (2021) Cały Film
365 dni Cały Film
Jojo Rabbit Cały Film
W strefie wojny Cały Film
Wykopaliska Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Bliźniak Cały Film
Misja Greyhound Cały Film
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze Cały Film
Maria, królowa Szkotów Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!