Topielisko. Klątwa La Llorony – Gdzie obejrzeć cały film online?

Topielisko. Klątwa La Llorony to horror opowiadający o przerażającej zjawie. Potwór od wielu lat nawiedza Los Angeles i poluje głównie nad dzieci. Akcja filmu dzieje się w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Produkcja opowiada o pracownicy opieki społecznej, która zostaje wrogiem numer jeden tajemniczej zjawy. Kobieta będzie musiała rozwiązać tę niebezpieczną zagadkę. Pomóc w tym może tylko jedna osoba. Jest to pewien Ksiądz Perez, który od wielu lat próbuje kontrolować niebezpiecznego potwora.

Topielisko. Klątwa La Llorony

Film Topielisko. Klątwa La Llorony obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Topielisko. Klątwa La Llorony

Głównym antagonistą w filmie Topielisko Klątwa La Llorony jest tajemnicza zjawa. Niestety od wieków potwór pozostaje nieuchwytny, mimo, ze wielu śmiałków próbowało go pokonać. Za każdym razem to mroczna zjawa wygrywała te pojedynki. Najbliższym celu był Ojciec Perez, który jest księdzem w lokalnym kościele. Potwór nazywa się Llorona. To kobieta, która w przeszłości została opętana przez diabła i utopiła własne dzieci. Nie mogła trafić ani do piekła ani do nieba i została zjawą. Duch tuła się na Ziemi i ma ogromny popęd do krzywdzenia nowych ofiar.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Vice?

Michael Chaves jest reżyserem tej produkcji. Można powiedzieć, że jest debiutantem, ponieważ to jego drugi film w całej karierze. W dodatku nie brał udziału jako producent czy też scenarzysta przy tworzeniu innych filmów. To dosyć niecodzienna sprawa, jednak mogę wam powiedzieć, że twórca spisał się nadzwyczaj dobrze. Naprawdę, nie spodziewałem się, że wyjdzie z tego taki dobry film.

Topielisko Klątwa La Llorony – Obsada aktorska

Linda Cardellini to amerykańska aktorka, która występuje w głównej roli w Topielisko Klątwa La Llorony. Amerykanka ma bardzo duże doświadczenie aktorskie ponieważ zagrała w wielu produkcjach. Ostatnio mieliście okazję oglądać ją w filmie Green Book, którego recenzja jest na naszym portalu. Jeżeli jeszcze go nie oglądaliście to gorąco polecam, bo to naprawdę kawał dobrego kina.

Podsumowując, Topielisko Klątwa La Llorony to jedna z ciekawszych pozycji jeżeli chodzi o rynek horrorów w 2019 roku. Film potrafi dać emocję oraz sprawić, że poczujemy adrenalinę. Mimo iż oglądałem wiele horrorów w swoim życiu to i tak ten film momentami pozytywnie mnie zaskoczył.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo