Top Gun: Maverick – Gdzie obejrzeć cały film online?

Top Gun Maverick to druga część mega hitu nakręcona po ponad trzydziestu czterech latach. Film przedstawia dalsze losy głównego bohatera poprzedniego filmu czyli Pete’a Mitchella, który nadal służy w wojsku jako pilot to zadań specjalnych. Wiele zmieniło się od wydarzeń, które mogliśmy zobaczyć w pierwszej części. Wielu ludzi przewinęło się przez akademie wojskowa, jednak tytułowy Maverick cały czas wiernie służy Stanom Zjednoczonym. Nie oznacza to oczywiście, że sam nie ma problemu. Główny bohater zmaga się z demonami przeszłości, które teraz wydają się o wiele aktywniejsze niż kiedyś.

Top Gun: Maverick

Film Top Gun: Maverick obejrzysz online na:

  • Player
  • SkyShowtime
Player
SkyShowtime
Top Gun: Maverick

Top Gun Maverick to film, na który czekało wielu fanów tej serii filmowej. W obecnych czasach rzadko otrzymujemy możliwość oglądania takich właśnie filmów. Z niesamowitymi zwrotami akcji w przestworzach i spektakularnych walk lotników. Dzisiaj filmy robi się nieco inaczej, dlatego ja osobiście bardzo się cieszę, że przyjdzie mi oglądać swoisty powrót do korzeni.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Rocketman?

Top Gun: Maverick – Fabuła filmu

Top Gun Maverick caly film przedstawi dalszą historię głównego bohatera. Obecnie Pete Mitchell jest doświadczonym pilotem ze świetnym dorobkiem statystycznym w powietrzu. Służy swoją obszerną wiedzą szkoląc młodych adeptów sztuki latania. W tym filmie pod swoje skrzydła weźmie młodego i utalentowanego Bradleya. Bez wątpienia główny bohater widzi w nim cząstkę siebie z młodzieńczych lat. To spowoduje, że więź pomiędzy nauczycielem, a uczniem będzie naprawdę silna i szybko złapią dobry kontakt.

Jeżeli lubisz thrillery to koniecznie zobacz film Tenet – jest to produkcja od bardzo znanego reżysera Christophera Nolana. W tej produkcji zobaczymy wiele niesamowitych scen akcji.

Top Gun Maverick to przede wszystkim plejada gwiazd aktorskich. Oglądając pierwszą część z pewnością nie spodziewaliśmy się, że główni aktorzy, czyli Tom Cruise oraz Val Kilmer zrobią taką ogromną karierę. Wtedy przystępowali do ról jako debiutanci, teraz natomiast oboje są legendami kina, którzy nie muszą już nic nikomu udowadniać. Myślę, że podobnie jak ja, wielu fanów bardzo ucieszyło się na wiadomość, że w nowej odsłonie zobaczymy bohaterów, których już dobrze znamy.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo