Sonic szybki jak błyskawica – Gdzie obejrzeć cały film online?

Sonic Szybki jak błyskawica to ukierunkowany na młodszych odbiorców film o kultowej postaci z gry Sega. Sonic ucieka od dr. Robotnika (Jim Carrey), który chce ukraść naddźwiękowe moce Sonica, aby przejąć kontrolę nad światem. Z pomocą miejscowego gliniarza Toma Wachowskiego (James Marsden) Sonic wyrusza, by pokonać swojego porywacza i pokrzyżować jego plany. To doskonałe kino dla dzieci i młodzieży – warto obejrzeć go razem z całą rodziną.

Sonic szybki jak błyskawica

Film Sonic szybki jak błyskawica obejrzysz online na:

  • Player
  • Amazon Prime Video
Player
Amazon Prime Video
Sonic szybki jak błyskawica

Sonic Szybki jak błyskawica posiada doskonałą ścieżkę dźwiękową, której wykonawcą jest Tom Holkenborg, holenderski DJ, kompozytor, producent i multiinstrumentalista. 52-letni kompozytor, znany również jako Junkie XL, po raz pierwszy zasłynął ze swoich produkcji m.in. w Depeche Mode. Od tamtego czasu przeniósł się do świata filmu i współpracował z legendarnym Hansem Zimmerem przy Batman vs Superman, a także pisał muzykę m.in. do Deadpoola. Oficjalna ścieżka dźwiękowa do gry Sonic the Hedgehog również ma pojawić się w filmie.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Diabeł wcielony?

Sonic szybki jak błyskawica – Fabuła

Sonic Szybki jak błyskawica opowiada zwięzłą i wciągającą opowieść, obok której nie można przejść obojętnie. Tom Wachowski, nowo mianowany szeryf małego miasteczka Green Hills w Montanie, wyrusza w podróż do San Francisco, starając się pomóc Sonicowi, antropomorficznemu jeżowi, który potrafi biegać z niesamowitą prędkością. Muszą uniknąć schwytania przez rząd, odzyskać swoje pierścienie i pokonać złego doktora Robotnika.

Film 365 dni to prawdziwy kinowy hit. Produkcja jest jednym z najbardziej popularnych filmów ostatnich miesięcy.

Sonic. Szybki jak błyskawica to dzieło, na które powinni wybrać się wszyscy, a w szczególności fani serii gier Sonic. To kino, które przypadnie do gustu szczególnie młodszemu odbiorcy, ale i starsi – szczególnie miłośnicy tego bohatera – mogą się przy tym świetnie bawić. Produkcja stoi na najwyższym poziomie, a efekty specjalne cieszy oko. Podsumowując, jest to bardzo dobre kino animowane na miarę XXI wieku, z którym niewątpliwie warto się zapoznać.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo