Ślicznotki – Gdzie obejrzeć cały film online?

Ślicznotki opowiada historie tancerek go-go, które postanawiają wykorzystać swoich klientów by odzyskać stracone oszczędności. Kobiety mają w zanadrzu bardzo pomysłowy plan jak to zrobić. Czy im się to uda? Wiemy jedno, na pewno będzie to dobra zabawa. W głównych rolach zobaczymy między innymi Jennifer Lopez, Cardi B oraz Julie Stiles.

Ślicznotki

Film Ślicznotki obejrzysz online na:

  • Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
Ślicznotki

Ślicznotki ma dosyć oryginalną fabułę. Film przedstawia losy tancerek jednego z duży klubów w Nowym Jorku. Dziewczyny przez kryzys gospodarczy tracą swoje oszczędności i w głównej mierze obwiniają za to pracowników giełdy. Tak się składa, że większość klientów dziewczyn stanowią właśnie bankierzy oraz maklerzy. Tancerki postanawiają się odegrać za poniesione straty finansowe i opracowują specjalny plan, który ma im wynagrodzić poniesione straty.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Amonit?

Ślicznotki – Czy warto obejrzeć film?

Ślicznotki osiągnął znakomite wyniki finansowe w Stanach Zjednoczonych. Jestem ciekaw czy taki sam sukces osiągnie w Polsce. Wydaje mi się, że tak ponieważ tak gwiazdorska obsada na pewno przyciągnie tłumy. Reżyserem filmu jest Lorene Scafaria. Amerykanka nagrała w przeszłości kilka filmów, jednak żaden nie przebił się na szczyty list popularności. Dlatego właśnie ten film może być przełomowy dla tej reżyserki.

Przeczytaj koniecznie artykuł o ostatniej części star wars – Gwiezdne Wojny Skywalker odrodzenie.

Ślicznotki oferuję wiele tanecznych scen, w których biorą udział bardzo ładne dziewczyny. Zadowoleni z tego będą głównie panowie, jednak myślę, że nawet dziewczynom się to spodoba, ponieważ będą mogły podpatrzeć nowe taneczne ruchy oraz stylizacje gwiazd występujących na wielkim ekranie. Film oferuje również bardzo dobrze dobrany podkład muzyczny. Usłyszymy w nim najnowsze piosenki, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

Podsumowując, czeka nas naprawdę dobra zabawa. Film jest z gatunku luźniejszych więc myślę, że trafia w gusta szerszej widowni. Produkcja oferuję naprawdę wiele przezabawnych momentów, które powinny spodobać się każdemu.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo