Ślicznotki Cały Film

Ślicznotki Cały Film

Sep. 12, 2019110 Minut
6.5 2476 głosów

Materiał został odtworzony już 2,476 razy

Gdzie obejrzeć Ślicznotki Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Ślicznotki zalukaj opowiada historie tancerek go-go, które postanawiają wykorzystać swoich klientów by odzyskać stracone oszczędności. Kobiety mają w zanadrzu bardzo pomysłowy plan jak to zrobić. Czy im się to uda? Wiemy jedno, na pewno będzie to dobra zabawa. W głównych rolach zobaczymy między innymi Jennifer Lopez, Cardi B oraz Julie Stiles.

Ślicznotki zalukaj ma dosyć oryginalną fabułę. Film przedstawia losy tancerek jednego z duży klubów w Nowym Jorku. Dziewczyny przez kryzys gospodarczy tracą swoje oszczędności i w głównej mierze obwiniają za to pracowników giełdy. Tak się składa, że większość klientów dziewczyn stanowią właśnie bankierzy oraz maklerzy. Tancerki postanawiają się odegrać za poniesione straty finansowe i opracowują specjalny plan, który ma im wynagrodzić poniesione straty.

Ślicznotki cały film osiągnął znakomite wyniki finansowe w Stanach Zjednoczonych. Jestem ciekaw czy taki sam sukces osiągnie w Polsce. Wydaje mi się, że tak ponieważ tak gwiazdorska obsada na pewno przyciągnie tłumy. Reżyserem filmu jest Lorene Scafaria. Amerykanka nagrała w przeszłości kilka filmów, jednak żaden nie przebił się na szczyty list popularności. Dlatego właśnie ten film może być przełomowy dla tej reżyserki.

Ślicznotki cały film oferuję wiele tanecznych scen, w których biorą udział bardzo ładne dziewczyny. Zadowoleni z tego będą głównie panowie, jednak myślę, że nawet dziewczynom się to spodoba, ponieważ będą mogły podpatrzeć nowe taneczne ruchy oraz stylizacje gwiazd występujących na wielkim ekranie. Film oferuje również bardzo dobrze dobrany podkład muzyczny. Usłyszymy w nim najnowsze piosenki, które podbiły listy przebojów na całym świecie.

Podsumowując, czeka nas naprawdę dobra zabawa. Film jest z gatunku luźniejszych więc myślę, że trafia w gusta szerszej widowni. Produkcja oferuję naprawdę wiele przezabawnych momentów, które powinny spodobać się każdemu.

Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ślicznotki Cały Film

Reżyser

Obsada
Oryginalny tytuł Hustlers
Ocena TMDb 6.5 2,476 votes

Podobne filmy i seriale

John Wick 3 Cały Film
Niebo o północy Cały Film
Le Mans ’66 Cały Film
Legiony Cały Film
Kłamstwo doskonałe Cały Film
Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Cały Film
Pogromcy duchów. Dziedzictwo Cały Film
Szybcy i wściekli 9 Cały Film
Maria, królowa Szkotów Cały Film
Wojna o prąd Cały Film
Wszyscy Wiedzą Cały Film
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!