Shazam – Gdzie obejrzeć cały film online?

Shazam opowiada historię nastolatka, który jest adoptowany. Chłopak jest trudny w wychowaniu i często ucieka od rodzin zastępczych. W końcu trafia do rodziny Millerów, gdzie poznaje jednego wychowanka, z którym od razu łapią świetny kontakt.  Wkrótce główny bohater zostaje wybrany przez antycznego czarodzieja Shazama. Czarownik daje chłopakowi super moc. Wystarczy, że wypowie jego imię. To spowoduje, że nastolatek zamieni się w super bohatera.  Heros ma nadludzką siłę, potrafi latać oraz dodatkowo jest kuloodporny. Nie zapominajmy jednak, że w dalszym ciągu w ciele bohatera mamy nastolatka, który jednak ma inne zajęcia niż ratowanie świata. Spowoduje to wiele przezabawnych sytuacji, które koniecznie musicie zobaczyć.

Shazam

Film Shazam obejrzysz online na:

  • HBO Max
  • Player
HBO Max
Player
Shazam

Czy jesteście gotowi na kolejny film o super bohaterach? Jeżeli wasza odpowiedź brzmi tak, to mam dla was świetną wiadomość. Shazam jest już dostępny w kinach. Wspomniałem o jakości? No właśnie, film dostępny jest w najwyższej rozdzielczości Ultra HD, dzięki której przeżyjecie niesamowite momenty na ekranie.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi artykułami, które mogą być dla Ciebie interesujące:

Shazam, czyli komiksowy film

Shazam jest to produkcja na podstawie komiksu o tym samym tytule. Kreskówka powstała w studiu DC, które stworzyło takie postacie jak Batman czy Superman. Reżyserem produkcji jest David Sandberg, który wcześniej tworzył głównie horrory i thrillery. Ciekawe jak poradzi sobie z komediowym filmem o super bohaterze. Będzie to trudne zadanie, jednak myślę, że wykonał je bardzo dobrze. Zwiastun zdecydowanie przekonał wiele ludzi do obejrzenia tego tytułu i myślę, że uzyska on świetny wynik w kinach na całym świecie.

Zapraszamy również na Faworyta Cały Film Zalukaj którego recenzja jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Shazam jest dobrym filmem. Możemy w nim zauważyć o wiele więcej aspektów komediowych niż w innych filmach tego typu. Jest to moim zdaniem duża zmiana na plus ponieważ nie działamy według utartego schematu, w którym główny bohater ratuje świat przed złem tylko w tym przypadku dostajemy luźny film, który przede wszystkim ma sprawić, że widz miło spędzi czas.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Misja Greyhound?

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo