Rodzina Addamsów (2019) – Gdzie obejrzeć cały film online?

Rodzina Addamsów (2019) to animowana wersja filmu przedstawiającego losy najdziwniejszej rodziny w Stanach Zjednoczonych. Tym razem głównych bohaterów czeka wiele wyzwań. Postanawiają przeprowadzić się do New Jersey, gdzie czekają na nich nowe wyzwania.  Czy rodzinie uda się przetrwać w nowym czasie? Na pewno nie będzie to łatwe, ale bez wątpienia będzie to zabawne.

Rodzina Addamsów (2019)

Film Rodzina Addamsów (2019) obejrzysz online na:

  • FilmBox+
FilmBox+
Rodzina Addamsów (2019)

Rodzina Addamsów (2019) w końcu doczeka się premiery. Fani z niecierpliwością czekali na tę produkcje ponieważ ogłoszono ją wiele lat temu. Jednak prace nad filmem były co jakiś czas opóźniane oraz zawieszane. Na szczęście wszystko doszło do skutku i możemy cieszyć się tym seansem. Co ciekawe na stanowisku reżyserskim zasiadły dwie osoby. Jest to Conrad Vernon oraz Greg Tiernan. Pierwszy odpowiada za jedną z najlepszych animacji w historii kina czyli Shreka. Natomiast drugi z nich stworzył takie filmy jak Sausage Party oraz Przygoda na Wyspie Mgieł. Jak widzimy mamy do czynienia z naprawdę mocną obsadą na tym stanowisku.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Kraina Lodu 2?

Aktorami, którzy podłożą głosy również powinniśmy być zachwyceni. W wersji anglojęzycznej będą to między innymi Oscar Isaac, Charlize Theron oraz Chloë Grace Moretz, czyli śmietanka hollywoodzkiego czerwonego dywanu.

Rodzina Addamsów (2019) – Bajka godna polecenia

Rodzina Addamsów 2019 to jedna z najbardziej oczekiwanych bajek w tym roku. Co prawda nie miał mocnej konkurencji ponieważ nie wiele wyszło takich produkcji. Jednak mimo wszystko film ten jest taką produkcją na którą czeka się latami. Tak było w tym przypadku ponieważ tak jak już wspomniałem wcześniej, ten film powstawał wiele lat.

Sprawdź kontynuacje niesamowitego filmu. Artykuł o Czarownica 2 jest już dostępny.

Rodzina Addamsów 2019 oceniam bardzo dobrze. Nie łatwo robi się animacje w ciemnych kolorach oraz nastrojach, a taka właśnie powinna być ta produkcja. Jednak po seansie jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Paleta barw, którą zobaczyłem na ekranie była doskonale dobrana. Postaci oraz dialogi zostały świetnie napisane, a niektóre momenty rozbawią nawet największych twardzieli. Jestem bardzo zadowolony z tego filmu i standardowo go polecam.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo