Rocketman Cały Film

Rocketman Cały Film

May. 22, 2019121 Minut
7.4 3756 głosów

Materiał został odtworzony już 3,756 razy

Gdzie obejrzeć Rocketman Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Rocketman zalukaj to biografia słynnego muzyka Eltona Johna. Film obrazuje jego barwne życie oraz przygody, które przeżył. Produkcja skupia się na całym życiorysie muzyka. Zobaczymy w nim zarówno młodego Eltona jak i jego starszą wersję. Pozwoli to doskonale wczuć się w prezentowaną historię. Elton John to jeden z najsłynniejszych gwiazd muzycznych na całym świecie. Artysta urodził się w Anglii i tam się wychował. To właśnie na Wyspach Brytyjskich rozpoczął swoją długą karierę, która trwa do dzisiaj.

Bardzo wielu krytyków porównywało ten film do hitu jesieni – Bohemian Rapsody. Oba seanse opowiadają historie o bardzo znanych muzykach. Jednak na tym nie kończą się podobieństwa. W obu produkcjach mamy bardzo widoczny nacisk na śpiewaną muzykę. W rocketman zalukaj to właśnie główni bohaterowie wykonują wszystkie usłyszane utwory.

Dodatkowo Elton John w swojej karierze zdobył wiele prestiżowych nagród. Muzyk posiada bardzo oddanych fanów, którzy często kupują jego albumy. Prywatnie gwiazdor jest kibicem zespołu Watford, który gra w angielskiej lidze piłkarskiej. Często na trybunach można spotkać właśnie słynnego muzyka. Film rocketman cały film bardzo wiernie odwzorował fakty, które wydarzyły się w życiu artysty.

Dexter Fletcher jest reżyserem filmu. Twórca nie ma zbyt bogatego doświadczenia w reżyserowaniu filmów, ponieważ częściej występował jako aktor. Mogliśmy go zobaczyć w serialu Kompania Braci oraz w Hotelu Babylon. Rocketman cały film będzie jego czwartym filmem w karierze, w którym będzie odpowiadał za reżyserię.

Długo zastanawiano się kto będzie najbardziej pasował do roli Eltona Johna. Po wielu miesiącach castingów wybór padł na Tarona Egertona. To właśnie brytyjski aktor będzie grał tytułową postać w tym filmie. Pozostaje pytanie czy tak młody aktor będzie potrafił zagrać tak sławnego muzyka. Jednak patrząc co wyprawiał w swoich ostatnich produkcjach to powinniśmy być o to spokojni. U jego boku zobaczymy Richarda Maddena, czyli słynnego Roba Starka z kasowego serialu Gra o Tron.

Rocketman Cały Film
Rocketman Cały Film
Rocketman Cały Film
Rocketman Cały Film
Rocketman Cały Film
Rocketman Cały Film
Rocketman Cały Film
Rocketman Cały Film

Reżyser

Obsada

Taron Egerton isElton John
Elton John
Jamie Bell isBernie Taupin
Bernie Taupin
Bryce Dallas Howard isSheila Dwight
Sheila Dwight
Stephen Graham isDick James
Dick James
Steven Mackintosh isStanley Dwight
Stanley Dwight
Tate Donovan isDoug Weston
Doug Weston
Charlie Rowe isRay Williams
Ray WilliamsOryginalny tytuł Rocketman
Ocena TMDb 7.4 3,756 votes

Podobne filmy i seriale

Diabeł wcielony Cały Film
Poroże Cały Film
After 3 Ocal mnie Cały Film
West Side Story (2021) Cały Film
Sala samobójców. Hejter Cały Film
Zaułek koszmarów Cały Film
Na rauszu Cały Film
Green Book Cały Film
O wszystko zadbam Cały Film
Kobieta w oknie Cały Film
1917 Cały Film
Przez moje okno Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!