Richard Jewell – Gdzie obejrzeć cały film online?

Richard Jewell to film opowiadający historię ochroniarza, który znalazł bombę w czasie meczu, a następnie został oskarżony o jej podłożenie. Jest to najnowszy film legendy Hollywood – Clinta Eastwooda i skupia się w całości na historii, która wydarzyła się naprawdę. Wydarzenia te miały miejsce w 1996 roku w czasie Igrzysk Olimpijskich w Atlancie. Główny bohater był wtedy ochroniarzem pracującym przy tym przedsięwzięciu. W czasie rozgrywek odnalazł bombę, a następnie pomagał przy ewakuacji ludzi.

Richard Jewell

Film Richard Jewell obejrzysz online na:

  • Player
Player
Richard Jewell

Jego przytomne zachowanie nie zostało jednak nagrodzone we właściwy sposób. 3 dni po wyżej wymienionych wydarzeniach został oskarżony przez media i FBI o zaplanowanie zamachu i podłożenie bomby. Wtedy właśnie rozpoczęła się medialna nagonka na Richarda i trwała wiele lat mimo braku obciążających dowodów w tej sprawie.

Warto również zapoznać się z innymi tekstami na naszej stronie, aby poszerzyć swoją wiedzę:

Richard Jewell to film, który w bardzo dobry sposób przedstawia te wydarzenia. Przede wszystkim należy pochwalić niesamowitą dbałość o szczegóły. Wszystko jest nakręcone zgodnie z prawdą. Widać, że Clint Eastwood mimo już podeszłego wieku nadal potrafi stworzyć arcydzieło, które dodatkowo przedstawia prawdziwą historie i daje do myślenia na temat zagrożeń obecnego świata. Chodzi przede wszystkim o fake newsy, czyli nieprawdziwe informacje podawane po to, by przyciągnąć jak najwięcej czytelników oraz manipulowanie nimi. To właśnie spotkało głównego bohatera tego filmu.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Jak Wytresować Smoka 3?

Richard Jewell – Warto obejrzeć ten film?

Richard Jewell to zdecydowanie produkcja warta obejrzenia. Seans trzyma w napięciu od początku aż do samego końca. Kolejną rzeczą wartą odnotowania jest znana obsada aktorska. Na wielkim ekranie zobaczymy takich artystów jak Sam Rockwell, Kathy Bates oraz Olivia Wilde. Dodatkowo na stanowisku reżyserskim zasiadł sam Clint Eastwood, czyli osoba której nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez lata zdobył wielką popularność dzięki swoim występom, a teraz realizuje swoją pasję po drugiej stronie kamery.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo