Ptaki Nocy – Gdzie obejrzeć cały film online?

Ptaki Nocy to film w pełni skupiający się na postaci Harley Quinn, która doskonale jest nam znana z Legionu Samobójców. Po zerwaniu z Jokerem, bohaterka postanawia dalej wieść ekscentryczne życie pełne przygód. A wszystko za sprawą nowo poznanych koleżanek, które są równie oryginalne i przebojowe jak Harley Quinn.

Ptaki nocy

Film Ptaki Nocy obejrzysz online na:

  • HBO Max
  • Player
HBO Max
Player
Ptaki nocy

Ptaki Nocy to widowisko, na które czekało wiele fanów na całym świecie. Po popularnym Legionie Samobójców było pewne, że zobaczymy kontynuację wybranej postaci. Widzom najbardziej przypadła do gustu Harley Quinn, która na tle innych wyróżniała się niesamowitą energią. Postać ta była na tyle wyrazista, że postanowiono obsadzić ja w głównej roli tego filmu.

Jeśli interesuje Cię tematyka związana z naszym artykułem, polecamy również inne artykuły na naszej stronie:

Ponownie w głównej roli zobaczymy aktorkę Margot Robbie, która szybko stała się czołową artystką całego Hollywood. Występy w takich produkcjach jak Wilk z Wall Street czy Pewnego razu w Hollywood, otworzyły jej ścieżkę do nieprawdopodobnej kariery. Z całą pewnością można powiedzieć, że Margot wykorzystała swoją szansę.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Śledztwo Spensera?

Ptaki Nocy – o czym jest film?

Ptaki Nocy jest kryminałem, w którym zobaczymy wiele akcji. Fabuła skupia się na walce z przestępcami w Gotham City, a także na odnalezieniu przyjaciółki głównej bohaterki. Zobaczymy wiele spektakularnych scen z wybuchami, walką, a także ekscentrycznym humorem. Czyli wszystko to, za co pokochaliśmy takie filmy jak Legion Samobójców czy Deadpool. Na stanowisku reżyserskim zasiadła Cathy Yan, która co prawda nie ma dużego doświadczenia w tej branży, jednak wydaje się, że doskonale rozumie postać głównej bohaterki. Jestem zdania, że produkcja okaże się dużym hitem.

Lubisz gry? Koniecznie zobacz Jumanji Następny poziom

Ptaki Nocy oprócz bogato obsadzonej głównej roli, posiada również znane nazwiska w drugoplanowych rolach. Na ekranie zobaczymy Ewana McGregora w roli czarnego charakteru, a także Mary Elizabeth Winstead, która zagra przyjaciółkę Harley Quinn. Jak widać po obsadzie, możemy spodziewać się przebojowego filmu, który ma dużą szanse podbić listy popularności na całym świecie.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo