Psy 3: W imię zasad Cały Film

Psy 3: W imię zasad Cały Film

Nowy świat, stare regułyJan. 17, 2020126 Minut
6.5 30 głosów

Materiał został odtworzony już 30 razy

Gdzie obejrzeć Psy 3: W imię zasad Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Psy 3 W imię zasad cały film to trzecia część kultowego filmu. Franz Mauer wychodzi na wolność po długiej odsiadce. Jak odnajdzie się w nowej Polsce? Dla kogoś kto siedział 25 lat w więzieniu na pewno nie będzie to proste. Zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z tak ekscentryczną osobą jak główny bohater, który dosłownie nie musi szukać kłopotów. Bowiem, to one zawsze znajdują jego.

Psy 3 cały film to film genialnego reżysera. Władysław Pasikowski jest jednym z najlepszych artystów jeżeli chodzi o tworzenie filmów na krajowym podwórku. Stworzył on dwie poprzednie części tego filmu, jednak należy pamiętać, że premiera poprzedniego była aż 26 lat temu. Pytanie czy warto było odgrzewać tak kultowy i dobrze oceniany film? Dowiemy się niedługo, aczkolwiek wiele jest argumentów za jak i przeciw.

Odgrzewanie starych filmów zawsze budzi kontrowersje. Przykładowo na początku roku mieliśmy okazję oglądać trzecią część Kogla Mogla, który początkowo miał negatywne recenzje, jednak nie przeszkodziło mu to w zebraniu dużej ilości widzów. Jak widać sentymentalne produkcje nadal mają swoje miejsce w sercach Polaków. Czy podobnie będzie z tym filmem? Mam nadzieje, że popularność produkcji będzie szła w ramię z jakością jaką otrzymamy. Wtedy będę szczerze zadowolony i mam nadzieje, że inni widzowie również.

Psy 3 w imię zasad zalukaj

Psy 3 w imię zasad zalukaj oznacza również powrót dobrze nam znanych aktorów. W roli głównej ponownie zobaczymy Bogusława Lindę. Natomiast w drugoplanową rolę Podporucznika „Nowego” jeszcze raz wcieli się Cezary Pazura. Dwa poprzednie filmy zamknęły dużo wątków i zdawało się, że nie ujrzymy kontynuacji. W końcu w ostatniej scenie drugiej części widzimy Franza, który jest już w Australii. Mam nadzieje, że twórcy znajdą dobre wytłumaczenie tej drobnej zmiany.

Lubisz komedie? W takim razie koniecznie sprawdź nasz artykuł o filmie Zombieland 2 kulki w łeb zalukaj

Psy 3 cały film to nie tylko świetne sceny, ale też kultowe dialogi. Chyba wszyscy widzowie z radością wspominają te niesamowite rozmowy jakie odbyły się w tym filmie. Niektóre fragmenty na całe lata zagościły w rozmowach Polaków, a nawet teraz można usłyszeć jak co raz więcej nastolatków używa słów z poprzednich części. Miejmy nadzieje, że i owa trzecia część okaże się pełna świetnych tekstów, które zapamiętamy na długie lata.

Psy 3: W imię zasad Cały Film
Psy 3: W imię zasad Cały Film
Psy 3: W imię zasad Cały Film

Reżyser

Obsada

Bogusław Linda isFranz Maurer
Franz Maurer
Cezary Pazura isWaldemar Morawiec
Waldemar Morawiec "Nowy"
Jan Frycz is
"Panicz"
Artur Żmijewski isRadosław Wolf
Radosław Wolf
Wojciech Zieliński isdyżurny Kołodziej
dyżurny KołodziejOryginalny tytuł Psy 3: W imię zasad
Ocena TMDb 6.5 30 votes

Podobne filmy i seriale

355 Cały Film
Thor: Miłość i grom Cały Film
Alita: Battle Angel Cały Film
Moonfall Cały Film
Avengers: Koniec gry Cały Film
O wszystko zadbam Cały Film
Avengers: Endgame Cały Film
Wyprawa do dżungli Cały Film
Szybcy i wściekli 9 Cały Film
Podły, Okrutny, Zły Cały Film
Raya i ostatni smok Cały Film
Małe rzeczy Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!