Przemytnik Cały Film

Przemytnik Cały Film

Dec. 14, 2018116 Minut
6.8 4032 głosów

Materiał został odtworzony już 4,032 razy

Gdzie obejrzeć Przemytnik Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Legenda amerykańskiego kina powraca ze świetnym filmem. Przemytnik jest dostępny w kinach. Niesamowitego Clinta Eastwooda chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Legendarny aktor postanowił ponownie stanąć za kamerą i wcielić się w główną rolę swojego filmu. Jest to godne podziwu ponieważ aktor w tym roku skończy 89 lat.

Clint Eastwood jest jednym z najlepszych aktorów w historii światowego kina. Ma na swoim koncie wiele świetnych filmów takich jak: Gran Torino czy też Dobry, zły i brzydki. Aktor jest jednym z najbardziej popularnych aktorów na całym świecie i chyba każda osoba na świecie oglądała chociaż jeden film z jego udziałem. Można powiedzieć, że Clint Eastwood jest niemal gwarancją świetnego filmu. Aktor jak nikt potrafi nadać produkcji świetnego klimatu.

Clint Eastwood w obrazie Przemytnik wciela się w rolę szmuglera narkotyków. Główny bohater jest bardzo samotny i przez pracę bardzo często musiał opuszczać swoją rodzinę. Przyczyniło się to do pogorszenia relacji rodzinnych. Earl Stone, tak nazywa się ta postać, postanawia wykonać ostatnie zlecenie, a następnie przejść na emeryturę. Czy mu się to uda? Nie będziemy zdradzać wam zakończenia, po prostu musicie zobaczyć to sami.

Przemytnik cały film cechuje się niesamowitym klimatem oraz fabułą. Film jest doskonale wyważony w każdym fragmencie. Bardzo dużą rolę w tej produkcji odgrywa również muzyka. Pozwala ona doskonale wczuć się w głównego bohatera i jego emocje. Oprócz Clinta Eastwooda na wielkim ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Bradley Cooper, Laurence Fishburne oraz Michael Pena. Zapewnią oni naprawdę doskonałe widowisko.

Przemytnik cały film jest bardzo popularny w kinach w Stanach Zjednoczonych. Zarobił on bardzo dużo pieniędzy ze sprzedanych biletów. Wynik jest godny podziwu, jednak nie ma się co dziwić. Clinta Eastwooda ostatni raz w filmie zobaczyliśmy w 2014 roku i nikt nie sądził, że ponownie wystąpi w jakiejś produkcji. Jest to naprawdę niesamowite osiągnięcie i naprawdę wszyscy widzowie powinni to docenić.

Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film
Przemytnik Cały Film

Reżyser

Obsada

Clint Eastwood isEarl Stone
Earl Stone
Bradley Cooper isAgent Colin Bates
Agent Colin Bates
Laurence Fishburne isSpecial Agent in Charge
Special Agent in Charge
Michael Peña isAgent Treviño
Agent Treviño
Richard Herd isTim Kennedy
Tim KennedyOryginalny tytuł The Mule
Ocena TMDb 6.8 4,032 votes

Podobne filmy i seriale

Szary Człowiek Cały Film
Małe rzeczy Cały Film
Osierocony Brooklyn Cały Film
Mulan Cały Film
Nowiny ze świata Cały Film
Niebo o północy Cały Film
Złe wychowanie Cameron Post Cały Film
Wiking Cały Film
Wszyscy święci New Jersey Cały Film
Dżentelmeni Cały Film
Oszust z Tindera Cały Film
Polowanie Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!