Poroże – Gdzie obejrzeć cały film online?

Poroże koncentruje się na nauczycielce z małego miasteczka o imieniu Julia Meadows, która interesuje się dość dziwnym uczniem o imieniu Lucas Weaver. Lucas nie wydaje się mieć żadnej rodziny, ale ma związek z nieludzkim stworzeniem. Jego natura nie jest do końca jasna, ale brzmi jak legenda Indian o Wendigo. Brat Julii, Paul, jest miejscowym szeryfem, który bada przypadki śmierci, które wyglądają jak dzieło potwora

Poroże

Film Poroże obejrzysz online na:

Film nie jest dostępny na żadnej z platform.

Poroże

Poroże ma obsadę, w której główną rolę gra Keri Russell jako Julia Meadows. Aktorka niedawno wystąpiła w nagradzanym dramacie „Zawód: Amerykanin” oraz w „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.” Jesse Plemons wciela się w jej brata Paula, który prawdopodobnie jest najbardziej znany z postaci Toda w Breaking Bad, występował także w serialu piłkarskim Friday Night Lights. Debiutant Jeremy T. Thomas gra postać młodego Lucasa. W obsadzie znalazł się także doskonały aktor Graham Greene (Longmire) oraz gwiazda „Pola Marzeń” Amy Madigan.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Legion samobójców: The Suicide Squad?

Poroże – Horror idealny?

Poroże naprawdę potrafi przestraszyć, czego nie można powiedzieć o każdym współczesnym horrorze. Produkcja wykorzystuje klasyczny motyw potwora w małym, odludnym miasteczku, robi to jednak z odpowiednim wyczuciem stylu. Film stopniowo buduje odpowiedni klimat grozy, a postacie napisane są realistycznie i interesująco. Efekty specjalne stoją na najwyższym poziomie, przez co całość wygląda bardzo widowiskowo. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych horrorów, jaki pojawił się na dużym ekranie w ostatnich latach.

Lubisz filmy disneya? W takim razie koniecznie zobacz nasz artykuł o Mulan, który został nakręcony na podstawie kultowej bajki.

Poroże ma przede wszystkim niesamowitą promocję. zwiastun pojawił się w sierpniu i dał przedsmak przerażającej atmosfery filmu, a także mrocznych baśniowych elementów, ale nie mówiąc zbyt wiele o fabule. Na szczęście, zanim film trafi do kin, jego kampania marketingowa kontynuuje swoją politykę i utrzymuje dość ścisłą kontrolę nad udostępnianymi informacjami. Z tych jednak wynika, że w filmie możemy się spodziewać niesamowitych zwrotów akcji i nieprzeciętnej fabuły – czegoś, czego kino grozy potrzebowało od dawna.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo