Polityka Cały Film

Polityka Cały Film

Sep. 06, 2019135 Minut
3.2 37 głosów

Materiał został odtworzony już 37 razy

Gdzie obejrzeć Polityka Cały Film Online?

Tylko aktywne konta mają dostęp do tej sekcji.


Polityka cały film to najnowszy film znanego reżysera Patryka Vegi, który pokazuje jak naprawdę wygląda polityczne życie w naszym państwie. Wydarzenia przedstawione w filmie są oparte na prawdziwych wydarzeniach z życia politycznego, a kulisy największych afer na pewno interesują wielu ludzi w naszym kraju. Patryk Vega do bólu pokazuje prawdziwość relacji pomiędzy politykami i wbija w szpilkę w największe gwiazdy politycznego świata.

Polityka cały film od początku budził wiele kontrowersji. Wielu ludzi nie chciało dopuścić by ten obraz w ogóle powstał i chciało blokować tę niewygodną produkcje. Wysoko postawieni politycy sądzili, że film obnaży ich sekrety oraz ujawni afery z nimi związane. Z tego właśnie powodu film postanowiono nakręcić w Japonii. Wybór miejsca na pewno nie był przypadkowo, ponieważ w tym kraju z łatwością i bez kontrowersji można było rozpocząć pracę przy filmie.

Filmy Patryka Vegi są bardzo popularne w Polsce, dlatego bardzo dużo aktorów chce współpracować z tym reżyserem. W filmie wystąpili między innymi Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski oraz Maciej Stuhr i Daniel Olbrychski. Jak widzimy obsada jest naprawdę bogato obsadzona, co dodatkowo powinno sprawić, że więcej ludzi będzie chciało zobaczyć tę produkcje.

Polityka zalukaj

Polityka zalukaj jest bez wątpienia kontrowersyjny. Patryk Vega jako jeden z pierwszych reżyserów postanowił wprowadzić życie polityczne w Polsce na duże ekrany. Do tej pory tworzone były tylko dokumenty, które nie przebijały się do mainstreamu. Teraz jest jednak inaczej. Film ten już biję rekordy popularności w kinach i na pewno będzie jednym z głośniejszych filmów w tym roku w Polsce.

Podsumowując, polityka cały film to obraz, który każdy powinien indywidualnie obejrzeć i ocenić. Wokół produkcji pojawiło się wiele krytycznych głosów i moim skromnym zdaniem niektóre z nich są słuszne. Wszystkie dotychczasowe filmy tego reżysera były kontrowersyjne. Natomiast myślę, że ten film jest najbardziej kontrowersyjnym dziełem Patryka Vegi. Echa wokół tego dzieła na pewno szybko nie zamilkną co sprawi, że o tej produkcji będziemy mówić przez wiele następnych lat.

Polityka Cały Film
Polityka Cały Film
Polityka Cały Film
Polityka Cały Film
Polityka Cały Film
Polityka Cały Film
Polityka Cały Film
Polityka Cały Film
Polityka Cały Film
Polityka Cały Film

Reżyser

Patryk Vega
Director

Obsada

Iwona Bielska isKrystyna Pawlowicz
Krystyna Pawlowicz
Marcin Bosak isMateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki
Janusz Chabior isAntoni Macierewicz
Antoni Macierewicz
Andrzej Grabowski isJaroslaw Kaczynski
Jaroslaw Kaczynski
Ewa Kasprzyk isBeata Szydlo
Beata Szydlo
Antoni Królikowski isBartlomiej Misiewicz
Bartlomiej MisiewiczOryginalny tytuł Polityka
Ocena TMDb 3.2 37 votes

Podobne filmy i seriale

Wojna o prąd Cały Film
Tajemniczy ogród Cały Film
Judy Cały Film
Rebeka Cały Film
Crimes of the Future Cały Film
Śmierć na Nilu Cały Film
Pętla Cały Film
Girl Cały Film
Ślicznotki Cały Film
Ad Astra Cały Film
Top Gun: Maverick Cały Film
Cóż za piękny dzień Cały Film

Napisz komentarz

Imię *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

×
Życzymy miłego dnia!