Podły okrutny zły – Gdzie obejrzeć cały film online?

Podły okrutny zły opowiada historię seryjnego mordercy Teda Bundy’ego. Przestępca był jednym z najpopularniejszych kryminalistów w całej historii Stanów Zjednoczonych. Jest to to bardzo duży wyczyn, ponieważ w historii tego państwa było wielu przestępców. Ted Bundy zasłynął z niesłychanej brutalności wobec swoich ofiar. Przez wiele lat sprytnie igrał z tamtejszym wymiarem sprawiedliwości. Jednak nigdy nie przestał mordować.

Podły okrutny zły

Film Podły okrutny zły obejrzysz online na:

  • Player
Player
Podły okrutny zły

Joe Belinger jest reżyserem tego filmu. Twórca w tym roku stworzył również dokument o tej samej historii, który można znaleźć na Netfliskie. Tytuł to Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego. Ja go już oglądałem i bardzo dobrze go wspominam. Jest jednym z najlepszych dokumentów jakie miałem okazję oglądać w swoim życiu.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Hellboy (2019)?

Ted Bundy był ponad przeciętnie inteligentnym człowiekiem. Studiował prawo na amerykańskim uniwersytecie. Następnie pracował przy kampaniach politycznych dla republikańskich kongresmenów. Był bardzo charyzmatycznym i sprytnym człowiekiem. Podły okrutny zły pokaże jego historie. Jednak wieczorami zmieniał się w prawdziwą bestie. Mężczyzna zamordował wiele kobiet, a następnie zakopywał je w znajomym lesie. Jednak wielu ofiar do dzisiaj nie odnaleziono.

Wiele lat wymykał się policji i detektywom. Nawet uciekł parę razy z więzienia. Ted Bundy doskonale zmieniał wygląd. Miał bardzo przyzwoity wygląd twarzy i nikt nie podejrzewał go o popełnienie tych zbrodni. Robił tak dobre wrażenie na ludziach, że wiele osób uważało, że jest niewinny. Za pomocą bujnej czupryny i zarostu bardzo dobrze maskował się w otoczeniu ludzi. Istnieje wiele zdjęć, które potwierdzają te tezę. Widać na nich jak zmieniał się Teodor.

Lubisz filmy survivalowe? Koniecznie sprawdź Arktyka Cały Film Zalukaj

Podły okrutny zły – Obsada aktorska

Zac Efron podjął się trudnego zadania. Mianowicie chodzi o zagranie głównej roli w tym filmie. Jednak warto stwierdzić, że spisał się znakomicie. Doskonale wcielił się w rolę seryjnego mordercy jakim był Ted Bundy. Podły okrutny zły świetnie pokazuje całą historię, którą przecież żyła cała Ameryka w drugiej połowie XX wieku.

Jednak skupmy się tutaj na podły okrutny zły. Jest to zdecydowanie warty obejrzenia film. Gatunek to thriller, jednak opowiada prawdziwą historię. Bardzo dobrze mi się oglądało ten seans. Dodatkowo produkcja od początku do końca trzyma w napięciu każdego widza. Nawet jak znacie zakończenie tej historii, to i tak warto obejrzeć ten film.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo