Ostatni pojedynek – Gdzie obejrzeć cały film?

Film Ostatni pojedynek w reżyserii Ridleya Scotta to historia zdrady, zemsty i walki o sprawiedliwość, osadzona w scenerii średniowiecznej Francji. Główną bohaterką jest Jeanne de Carrouges (grana przez Jodie Comer), młoda kobieta, która zostaje oskarżona o kłamstwo i zdradę przez swojego męża Jacquesa Le Gris (grany przez Adama Drivera), który jest rycerzem.

Ostatni pojedynek

Film Ostatni pojedynek obejrzysz online na:

  • Player
Player
Ostatni pojedynek

Oprócz Comer i Drivera w filmie występują również Matt Damon jako rycerz Jean de Carrouges, ojciec Jeanne, oraz Ben Affleck jako hrabia Pierre d’Alençon, który jest sojusznikiem Jacquesa Le Gris.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Oppenheimer?

Ostatni pojedynek – Opinia o filmie

Film Ridleya Scotta spotkał się z mieszana reakcją krytyków i widzów. Choć nie brakowało pozytywnych recenzji, to wiele osób krytykowało scenariusz, który według nich był zbyt prosty i przewidywalny. Jednak nie można zaprzeczyć, że Ostatni pojedynek to wciągająca opowieść, która w niektórych momentach przyprawia o dreszcze.

Wizualnie film jest też niezwykle imponujący – Scott stworzył piękną scenerię, a sceny pojedynków są bardzo dynamiczne i realistyczne. Wielu krytyków chwaliło też grę aktorską, szczególnie Jodie Comer, która odegrała swoją rolę w sposób poruszający i przekonujący.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo