Osierocony Brooklyn – Gdzie obejrzeć cały film online?

Osierocony Brooklyn opowiada o detektywie chorującym na zespół Touretta. Po śmierci swojego mentora będzie musiał znaleźć sprawców zbrodni. Będzie to trudne zadanie ponieważ miastem rządzą skorumpowane władze, a sam przełożony głównego miał bardzo wielu wrogów.

Osierocony Brooklyn to film na podstawie książki o tym samym tytule autorstwa Jonathana Lethema. Powieść okazała się światowym bestsellerem. Nic więc dziwnego, że podjęto się realizacji ekranizacji tej książki.

Osierocony Brooklyn

Film Osierocony Brooklyn obejrzysz online na:

  • Player
Player
Osierocony Brooklyn

Co ciekawe, plany na powstanie tej produkcji powstały już prawie dziesięć lat temu. Do końca nikt nie wiedział czy ten film ujrzy światło dzienne. Jednak po kilku latach w końcu zaczęto działać w tym kierunku. W główną rolę wcielił się bardzo znany i utalentowany aktor Edward Norton. Jest od jednocześnie reżyserem i twórcą scenariusza do tego filmu. Pogodzenie tych wszystkich funkcji jest bardzo trudnym zadaniem, które wymaga poświęcenia mnóstwa czasu. Tylko najwięksi artyści branży filmowej dają radę łączyć te trzy kluczowe funkcje. Jednak jak już mieliśmy okazję zobaczyć, Norton jest niezwykle utalentowanym i doświadczonym aktorem. Możemy więc się spodziewać dobrego filmu.

Jesteś fanem wyścigów? W takim razie koniecznie zobacz artykuł Le Mans 66 i ciesz się niesamowitym doświadczeniem.

Historia skupia się wokół chorego na zespół Touretta chłopaka, który stara się realizować swoje marzenia o zostaniu prawdziwym detektywem. Pomaga mu w tym Frank Minna – w tej roli Bruce Willis. Niestety sam ginie w dosyć tajemniczych okolicznościach. Teraz główny bohater będzie chciał rozwiązać zagadkę śmierci swojego przewodnika.

Sprawdź: Gdzie obejrzeć film Enola Holmes?

Osierocony Brooklyn – Czy warto obejrzeć ten film?

Osierocony Brooklyn jest z pewnością produkcją wartą obejrzenia. Oprócz Edwarda Nortona oraz Bruce’a Willisa na ekranie zobaczymy również Willema Defoe oraz Alec’a Baldwina. Jak widzimy obsada aktorska składa się z samych znanych postaci. Ponadto, film jest świetnie nakręcony, a rola pierwszoplanowa jest dosłownie wisienką na torcie. Norton wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności przy tworzeniu tej postaci. Bardzo trudno jest zagrać rolę człowieka chorego a zespół Touretta ponieważ jest to bardzo dokuczliwa choroba. Nortonowi ta sztuka udała się znakomicie. Musicie to zobaczyć na własne oczy.

Polskifilm.com.pl - Portal dla miłośników filmów i seriali
Logo